2
fotot
Bruce Willis, Rumer Willis ja Demi Moore. (All Over Press)

Tundub, et karmi mehe roll filmis "Palgasõdurid 2" on avaldanud mõju ka 57aastasele näitlejale Bruce Willisele.

Näitleja võttis vastu kardinaalse otsuse, et kuidagi lahendada oma eksabikaasa Demi Moore'i tüli nende ühiste lastega: 23aastase Rumeri, 20aastase Scouti ja 18aastase Tallulah'iga. Bruce võttis tütarde käest ära pangakaardid ja blokeeris need, jättes nad ilma oma elatusvahenditest. Lisaks lubas Bruce nendega mitte suhelda, kuni nad oma emaga ära ei lepi.

"Bruce vihastas kohutavalt oma tütarde peale. Ta lihtsalt ei suuda mõista, kuidas tema tütred nii ärahellitatud jõmpsikad on. Veel enam, ta ei mõista, kuidas nad nii ülbelt käituvad oma armastatud ema Demiga," räägib peretuttav.

Demi ja Bruce'i tütred on keeldunud emaga suhtlemisest pärast skandaali, mis lahvatas, kui Demi ja 34aastane Ashton Kutcher olid lahku läinud.

Armastav ema Demi saadab oma tütardele pidevalt elektronmeile ning helistab neile, et tüdrukud talle andestaksid. Tüdrukud aga on nii ärritunud, et üritasid isegi juristi abiga katkestada suhted tüütu emaga, kuid lõpuks ikka mõtlesid ümber ja võtsid kohtust oma hagi tagasi. Eamaga suhteid taastama nad siiski ei kiirusta.

Üks peretuttav paljastab, et Demi saab informatsiooni ja uudiseid oma tütarde tegevuse kohta ainult ühistelt tuttavatelt või Bruce'i käest, kellega tütred on siiski olnud pidevas kontaktis.

Bruce ise aga on väsinud sellest olukorrast, ning ta ei kavatse tüdrukute pangaarveid avada enne, kui nad emaga ära ei lepi ja tema juurde tagasi ei koli.

Eriti veel praeguses olukorras, kus Ashtonil ja Demil on alanud uus elu. Ashton käib kohtingutel filmi "Must luik" kaunitari Mila Kunisega, aga Demit nähti hiljuti 37aastase Uus-Meremaa näitleja Martin Hendersoni seltsis.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis