Pidasin nädal tagasi väikese seltskonnaga oma 36. sünnipäeva. Minu endine mees tegi mulle sünnipäevaks tõelise üllatuse, saatis kullerpostiga hästi ilusad roosid ja pudeli kallist vahuveini.

Mees, kellega praegu elan, et teinud praktiliselt midagi. Ta oli pühapäeval (siis sel päeval oligi sünnipäev) maal vanematel abiks, sealt tõi kaasa peotäie talinelke. Oligi kõik. Ei mingit pidulikkust, sõi kõhu täis, ei teinud külalistest väljagi, vaid läks ja keeras magama.

Stella:

Retrohõngulistel talinelkidel pole iseenesest häda midagi, püsivad kaua vaasis. Miks mees pärast sööki seltskondlikku vestlust ei edendanud ja magama keeras,sellel võib olla mitu põhjust. Esiteks oli mees lihtsalt väsinud. Teiseks, sünnipäevalaps mehelt lihtsaid lilli vastu võttes ei jätnud ütlemata, et mõni teine mees teda hoopis paremini tähtsa päeva puhul meeles pidas.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 614 4068
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis