USAs jäi vahele tunnustatud kirurg Mount Sinai haiglas, doktor Adam Levinson, kes kasutas pastaka sisse ehitatud spioonikaamerat, et piiluda metroos liikuvate naiste seelikute alla.

Levinson kinnitas pastaka rulli keeratud ajalehe külge, et tema tegevus silma ei paistaks ja ta saaks seelikute alla piiluda. Piilukaameraga arst jäi vahele, kui üks pealtnägija ta tegevuselt tabas, kirjutab NY Daily News.

Pealtnägija, 45aastase ehitaja Sheldon Birthwrighti sõnul märkas ta kohe, et midagi on valesti, kui Levinsoni nägi. Ta kirjeldab, kuidas arst vastu posti nõjatus, ajaleht kummaliselt ühe naise poole kaldu. "Iga kord, kui naine liikus, liikus tema ka," lisab mees.

Kui rong peatusse jõudis ja naine rongist väljus, järgnes Levinson talle, käes sama ajaleht ja pastakas, kui naine treppidest üles läks. Birthwright teavitas jaama ametnikke Levinsoni tegevusest, ent nad kaotasid mehe silmist. Birthwright ei andnud aga alla ja otsis edasi. Meest märgates haaras ta käekõrvale paar politseinikku, kes Levinsoni kinni nabisid.

Politseinikud märkasid, et pastakas on tegelikult väike kaamera. Pärast kohtuorderi saamist leidsid politseinikud mitmeid videod ja pilte, mis naiste seelikualusest tehtud.

Levinsonile esitati hiljem süüdistus, ent ta vabanes kautsjoni vastu. Mount Sinai haiglast kirurg vallandati.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis