Olümpiafinaalis neljanda koha saanud Eesti paarisaerulise neljapaadi eessõudja Kaspar Taimsoo nentis, et tehti maksimaalne sooritus, millest medalivõiduks paraku ei piisanud.

„Kindel kaotus ju, ei tasu heietada. Leevendab veidi neljanda kohaga kaasnevat kaotusvalu. Aga meil on, mille pealt edasi minna. Ühes paadis istutud aastaga oleme ära teinud suure töö, suund on õige," rääkis Taimsoo.

Rajale midagi ei jäänud, finišisse jõudes olid Eesti mehed end tühjaks sõitnud. „Kõrvad olid lukus ja süda puperdab siiani. Maksimaalne pingutus. Minu meelest jätsime endast täna distantsile kõik, mis pidime jätma."

Treener Matti Killingu kriitikaga, et Eesti paatkonna sõidus nappis riski, Taimsoo nõusse ei jäänud. „Ei kõhelnud hetkekski. Pidime tegema oma sõitu. Kindlasti ka jälgima vastaseid, aga kui neid liiga palju vaadata, siis võib enda rütmi rivist välja viia."

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis