2
fotot
Leedu delegatsioon Olümpiamängude avamisel. Tony G on vasakult teine või eestlastele arvusaadavamalt kohe Virgilijus Alekna selja taga. (AFP/Scanpix)

Pokker ei ole (veel) olümpiaspordiala, kuid sellegipoolest on maailma suurim spordiüritus kohale meelitanud mitmeid pokkerimaailma supertähti. Näiteks on kohal ajaloo edukaim WSOP mängija Phil Helmuth, kes Michael Phelpsi suur sõber ja fänn. Õnneks Hellmuthit olümpiakülla ei lasta, sest nagu kirjutab Leedu korvpallikoondise mänedžer ja pokkeriproff Tony G: „Meil ei ole külatola vaja!"

Et Tony G on ametliku olümpiadelegatsiooni liige siis tema on olümpiakülas väga oodatud. Mees kirjeldab oma blogis sealset eluolu: „Olümpiakülas valitseb kommunism: kõik on tasuta ja ja me elaksime nagu teisel planeedil."

Kuidas on olümpiakülas lood pokkeriga? „Ma ütlen ainult niipalju, et ameeriklased ja kreeklased armastavad seda mängu ja ka Leedu korvpallimeeskonnale on see ka külge hakanud

Eks leedukatele on külge hakanud nende mänedžerist pokkeriproffi harjumused. Peaasi, et nad oma põhitööd ei unusta: oma esimese mängu Leedu kaotas. Täna kohtuvad baltlased Nigeeriaga, neljapäeval Prantsusmaaga ning laupäeval USA koondisega. „Inimesed küsivad minu käest, kuidas on juhtida meeskonda NBA superstaaride vastu. Ma usun täiesti ausalt, et sellest mängus võib sündida suur üllatus. Leedukad ei karda kedagi!" ütleb Tony G, kes pärast olümpiat astub korvpallist kõrvale tagasi oma lemmikala rüppe.

Eile hommikul sai Tony G hommikust süüa koos 15-aastase ujuja Ruta Meilutytega ja õhtul oli noor neiu juba olümpiavõitja. Õhtuleht palub mehel 7. augusti hommikul igaks juhuks Virgilijus Alekna lauast eemale hoida.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis