Eksreemsuste armastajatel on nüüd võimalik ka kalmistul pulma pidada. ((AFP Photo/Jay Directo))

Uued ajad, uued kombed: nüüd on võimalik abielluda ka surnuaias!

Tundub, et ekstreemsust armastavaid abiellujaid on vähemalt New Yorgis küllaga, sest üha enam valitakse just surnuaed ühise elu alguspunktiks. New Yorgi Marble kalmistu kasseerib iga laulatuse eest sisse 2410 eurot ning huviliste arv aina kasvab, vahendab Daily Mail.

Põhjuseid, miks selline koht inimestele sobib, on mitmeid. Näiteks otsitakse sentimentaalse tähendusega ning samas üksildast ning kauni loodusega paika. Osad soovivad abielutõotuse anda lausa esivanemate haua äärel - surnuaed kohana on kui tõestus sellest, et soovitakse tõesti ütluse "kuni surm meid lahutab" järgi elada.

Garth Johnson on üks neist, kes soovis surnuaias pulmi pidada. "Põhjus lihtne: Manhattanil on väga raske leida sellist suurt ning vaikset rohelist ala," kinnitab ta.

Lisaks neljale pulmale on Marble kalmistul toimunud ka Stella McCartney moeetendus, Vogue fotosessioon ning mitmed filmi- ja seriaalivõtted. 

Ka mujal ei saa surnuaiad huvipuuduse üle kurta: kui Indianapolises asuv Flanner ja Buchanan  matusebüroo korraldas 2009. aastal kümme pulma, siis aastal 2012 on nende kodulehe kaudu broneeritud juba üle 100 pulma.


Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis