3
fotot

Türi paisjärves uppus eile õhtul noor mees.

Eile õhtul kell 23.50 teatati Türi päästekomando päästjatele, et Türi paisjärve läks kolm inimest ujuma, kellest üks jäi kadunuks, teatas Lääne päästekeskus.

Türi komando päästjad teavitasid koheselt saadud infost Häirekeskust ja kiirustasid õnnetuskohale. Lisaks saadeti appi Paide komando päästjad koos paadiga ja operatiivkorrapidaja.

Türi päästekomando päästjad jõudsid sündmuskohale kolme minutiga ja alustasid koheselt inimese otsinguid veest, samuti alustasid koheselt otsinguid sündmuskohale saabunud Paide pinnaltpäästjad koos paadiga.

Pimeduse tõttu kell 01.30 otsingutööd lõpetati ja juhtum anti üle politseile. Täna hommikul leidsid politsei poolt kohale tellitud tuukrid kell 11.47 veest 1989. aastal sündinud noormehe surnukeha.

Esialgse info kohaselt veetis seltskond paisjärve kaldal aega ning tarbiti ka alkoholi. Päästeamet tuletab meelde, et alkoholijoobes ujuma minek on mäng oma eluga, kuna purjus inimene hindab oma võimeid üle ja tagajärjed võivad olla kurvad.

Tänavu on uppunud juba 28 inimest. Eelmisel aastal oli sama ajaga võrreldes see number 37.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 614 4029
Marge.Sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis