Mees, ega see juhtumisi sinu naine ole? (AFP/Scanpix)

Kui juba Lembitu Kuuse loodab olümpial peagi meeste iluvõimlemist näha, on selge, et soolise võrdõiguslikkuse rindel asi edeneb. Enam ei ole majapidamistes põletavaimaks probleemiks olümpiamänge vahtiv mees. Mida teha, kui televiisori ette istub hoopis naine ja vahib tundide kaupa meeste vettehüppeid?

Õhtulehe andmetel on peaaegu igas Eesti maakonnas naissoost televaatajaid, kes andunult sporti jõllitavad, olles unustanud mehele süüa keeta ja tema sokke nõeluda. Eriti hull olevat olukord Põlva- ja Saaremaal. Soorollide hägustumist tõestab ka meeste hulgas üha enam võimust võttev virisemine, mille üle kurdetakse enim Tallinnas, Rakveres ja Pärnus.

Samas teab iga naine, et virinast pole eriti abi - teine läheb sellest ainult närvi ja põgeneb kodunt. Seega mõned praktilised nõuanded, mida peaks mees tegema, kui naine sporti vahib. Ära ainult ürita televiisorit saboteerida, sest sellest pole kasu - naine pageb spordihullude sõbrannade juurde.

Vaata tõele näkku!

Põhjus, miks naised sporti, eriti meessportlasi jõllitavad, võib olla väga vabalt selles, et sportlased näevad välja paremad kui tema oma mees. Teatavasti on mehepojad oma välimuse suhtes uskumatult pimedad. Ameerika teadlased on välja selgitanud, et mida innukamalt mees naiste kehakaalu ja ilu kohta märkusi teeb, seda suurema tõenäosusega on ta ise ülekaaluline ja kole. Kui leiad, et su naine vaatab liiga kirglikult olümpiaülekandeid, seisata korraks peegli ees ning uuri end kriitilise pilguga.

Haara teibast!

Kui oled peegli ees küllalt oma ihuliikmeid revideerinud, võta midagi ette. Haara sangpomm või miks mitte ka midagi seksikamat, näiteks teivas. Kui naisel on suspede väel higistades lihaseid vooliv isane kodus käepärast, pöörab ta suure tõenäosusega pilgu ekraanilt. Esialgu võib see pilk olla pisut murelik, aga mida ennastsalgavamalt rügad, seda heakskiitvamaks see muutub.

Võrguta!

Teisisõnu, ole normaalne. Sest miks ainult naised peavad mehe tähelepanu köitmiseks vaeva nägema, end mukkima ja ebamugavasse erootilise pesu komplekti või kintse kihelema panevaisse võrksukisse pigistama? Kui elukaaslane hilisõhtul sinuga voodisse hüppamise asemel Jamaica meessprintereid imetleb, potsata tema kõrvale diivanile ja silita tema põlve. Loomulikult ei tee sa seda vanades kottis dressipükstes, vaid g-stringide või liibuvate bokserite väel, hästilõhnastatult (ehk mitte õlu, higi ega suits!) ja juuksed võrgutavalt geeliga silutud nagu unistuste printsil otse Itaaliast. Kui sul on kitarr, haara see sülle ja laula "Valgeid roose".

Mine seenele!

Suur viga on minna naise spordihuvi vastu lohutust otsima kõrtsi või ööklubisse. See ei lõpe hästi. Küll aga võiksid võtta korvi näppu ja minna metsa seenele või marjule. Mustikatest saad kõhu täis ja naine on samuti rõõmus, eriti, kui seened veel ka ise ära puhastad. Loodus mõjub ka väga rahustavalt ja peletab su peast patumõtteid nagu näiteks uue naise otsimine.

Ületa end!

Ehk on su naine väsinud, et tavaliselt istud pidevalt teleka ees sina ja tema peab üksi rabama? Selle asemel, et vinguda ja end täis juua, uuri naiselt, kus on kraanikauss ja nõudepesuvahend ning asu vahelduseks ise majapidamistöid tegema. Ka mustade sokkide pesemine pole nii keeruline, kui oled seni arvanud, sest kui oled raatsinud naisele pesumasina osta, piisab vaid nupulevajutusest. Et inimestel on kombeks pikemalt jõllitada asju ja nähtusi, mida nad pole varem näinud, saad naiselt kindlasti rohkesti tähelepanu.

Kui ükski abinõu naist teleri eest ära ei meelitanud, hinga sügavalt sisse ja rahune. Asi pole spordis, vaid sinus. Täna parem õnne, et sul üldse mingi naine leida õnnestus.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristjan Väli
Telefon 51993733
kristjan.vali@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis