Kuus aastat tagasi Starmaniga lepingu lõpetanud ja enda sõnul lõpparve korralikult tasunud Virgo Rikk sai nüüd inkassofirmalt nõude tasuda väidetav võlg.
Rikk sai mõni nädal tagasi inkassofirmast teate, et on Starmanile võlgu 18 eurot ja peab koos inkassofirma tasuga kokku ära maksma 45 eurot. "Alguses ma ei saanud arugi, et kellele mul see võlg võiks olla, sest Starmani klient ei ole ma olnud juba üle kuue aasta," rääkis Rikk Postimehele.
Pärast mõningast uurimist selgus, et Starmani andmebaasis on väidetavalt üleval märge, et ta olevat telefoni teel klienditeenindajaga kokku leppinud, et tasub aprilli arve hoopis mais, kuid Rikk kinnitab, et tagastas modemi Starmani esindusele 25. aprillil 2006 ja maksis sularahas ka arve ära.
Kuigi Starmani turundus- ja kommunikatsioonijuht Timo Hartikainen kinnitas, et neil on olemas dokumendid, mis tõestavad, et Rikk on neile selle 18 eurot võlgu, loobus firma pärast Postimehe päringut võla nõudmisest.































































































