Viinerid Vinnis Grossi poes (Taavi Altermann/Facebook)

25. juulil märkas üks tähelepanelik kodanik Vinnis Grossi poes müügil Nõo viinereid, mida kattis paks rohekasvalge hallituskiht.

Kuupäeva järgi peaks lihasaadus söödav olema 2. augustini. Kodanik tegi hallitust märgates pakist pilti ning postitas selle sotsiaalvõrgustiku Facebook lehele.

Miks säärane elutegevus pakki tekkinud on, ei osanud tootja Nõo Lihatööstus täpselt öelda, kuna lõpliku hinnangu peaks andma ekspertiis.

„Vaatasime ettevõttes seda pilti ja oleme arvamusel, et pakend on läinud katki ja tootest toidugaas välja tulnud, mistõttu on see õhuga kokku puutudes ka hallitama läinud," sõnas Delfi Majandusele Nõo Lihatööstuse esindaja Simmo Kruustük, kelle sõnul võis pakend puruneda nii tootmises, transpordis kui ka poes läbi kellegi kuritahtliku käe.

Refereeritud artikkel tervikuna on Delfis.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis