Nissan Leaf (Nissan)

Pressiteade. Nissanil on ambitsioonikas eesmärk suurendada Põhjamaades ja Balti riikides Nissan Leafi müüvate esinduste arvu 2012. rahandusaasta lõpuks ligikaudu 200-ni.

Praegu müüakse Nissan Leafi Põhjamaades ja Balti riikides umbes 20 müügiesinduses, kuid peagi see arv kasvab.

„Nissan Leafi müügivõrgu laiendamine Eestis on lõpule viidud. Nissan Leaf on nüüd müügil kõigis Nissani esindustes üle Eesti. Meil on viis müügiesindust, mis on valmis elektriautosid müüma ja teenindama, ning seega kutsume kõiki, kes elektriautode vastu huvi tunnevad, meie esindusi külastama ja elektriautoga proovisõitu tegema. Pakume ka elektriauto ostmisega seotud professionaalset nõustamist," lausus Nissan Nordic Europe'i Baltikumi regiooni juht Margus Mikk.

Norras on müüdud üle 1500 Leafi

Koos tellimuste arvu suurenemisega kasvab stabiilselt ka elektrisõidukite laadimisvõrk. Norras on üle riigi juba mitu tuhat avalikku laadimispunkti. Mis puutub kiirlaadijatesse, siis eriti eesrindlik on Taani: riigi kõik põhimaanteed ja linnad on ühendatud Nissani kohaliku EMO partneri ChoosEV loodud kiirlaadijate võrguga. Eesti teeb samuti infrastruktuuri märkimisväärseid investeeringuid: praegu ehitatakse kogu riiki katvat kiirlaadijate võrku, mis peaks valmima käesoleva aasta oktoobri lõpuks.

„Elektriautode laadimiskohtade ja müügiesinduste tihe võrk tähendab, et Nissan Leafi kasutamine on nende omanike jaoks probleemivaba. Kutsun kõiki eestlasi Nissani müügiesindusi külastama - teid ootab ees elu parim kogemus!" lisas Margus Mikk.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Sander Silm
Telefon 614 4162
sander.silm@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis