2
fotot
Invakäru (AFP/Scanpix)
Pokkerimängus maksavad kogemused ja nii ei ole tegu ainult noorte spordialaga. Vanusega käivad aga kaasas omad ohud ja nii ongi 78-aastane pokkerproff kolm aastat järjest MMil ära kaotanud oma elektrisõiduki.

78-aastane Doyle Brunson võttis selleaastast World Series of Poker (WSOP) pokkerifestivali väga rahulikult, osales vaid neljal turniiril ja ei pääsenud kordagi rahalistele kohtadele. Ometi ei saa väita, et karjääri jooksul üle viie miljoni dollari auhinnaraha võitnud mehel oleks olnud sündmustevaene turniir.

„Üks mälestus, mis mulle 2012. aasta WSOP'st jääb, on järjekordse elektriinvakäru kaotus," kirjutab vanahärra oma blogis. „See lendas mu Escalade'i tagant minema, kui ma põhiturniiri esimese päeva järel kasiinost lahkusin. Kell oli kaks öösel ja ma keerasin järsult vasakule. Järsku kuulsin ma imelikku häält. Ma vaatasin enda taha, ei näinud midagi, kuid ma kahtlustasin, et käru oli minema lennanud. Liiklus oli aga nii tihe, et ma ei saanud tagasi pöörata ja pidin koju sõitma," kirjeldab Brunson juhtunut.

Tegu ei ole sugugi esimese korraga, kui mees oma elektrilise abimehe kaotab. „Sellest ajast saati, kui ma paar aastat tagasi neid sõidukeid oma haige jala pärast kasutama hakkasin, olen ma kaotanud kolm masinat," kurdab Brunson ja lisab, et kuna need on alati kaduma läinud WSOP ajal, siis on tegu ilmselt needusega. „Esimene kadus auto tagant nagu sel aastalgi ja ma ei leidnud seda hiljem üles ja teise kaotasin ma, kui tõusin püsti, et minna vetsu, kuid jätsin võtme süütelukku ja keegi lihtsalt sõitis sellega minema. Järgmisel aastal olen ma WSOP'l väga ettevaatlik!" viskab mees oma ebaõnne üle nalja.

Arvestades, et WSOP põhiturniirile on sisseost 10 000 dollarit ja üks invakäru maksab vaid kümnendiku sellest võib mees ka järgmistel aastatel nende kaotamist samas vaimus jätkata, kartmata, et see tema rahakotile suure põntsu annab.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis