Lada ()

Augusti lõpus ja septembri alguses Moskvas peetaval autonäitusel, esitletakse, nagu lubatud, esimest Lada uut firmastiili kandvat prototüüpi. Uus stiil pühendatakse autotootja 46. aastapäevale.

Uue kujustust enne näitust ei avalikustata. Varasemast on teada, et seda demonstreeritakse crossoveril ning selle töötas välja endine Mercedese ja Volvo peadisainer Steve Mattin. Uue mudeli platvormiks valitakse „Lada B“, mis töötati välja AvtoVAZi inseneride poolt ilma Renault inimeste abita.

Lisaks uuele kontseptile uuendatakse Moskva näituseks ka senist Kalina põlvkonda. Nii universaal, kui luukpära saavad agressiivsema välimuse ning uued positsioonid lisavarustusse. Viimaste all peetakse silmas ilmselt nii uusi käigukaste, kliimaseadet kui roolisüsteemi.

Foto on illustratiivne.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kaspar Käänik
Telefon 614 4108
kaspar.kaanik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis