Tallinna volikogu SDE fraktsiooni esimees Jaak Juske (Teet Malsroos)

Ühistranspordile eelisradade loomine on ju iseenesest igati positiivne algatus, kuid keskerakondlikule Tallinnale iseloomulikult tehakse seda taas kiirustades ja poolsalaja, arvab Tallinna volikogu SDE fraktsiooni esimehe Jaak Juske.

Täna on Juske hinnangul saanud selgeks, et linnavalitsusel on väga selge tegevuskava, kuidas ning millal ühistranspordi valdkonnas asju ümber korraldada, kirjutab Delfi. Tema sõnul kardab linnavalitsus oma tervikplaani avalikkusega jagada, kuigi miljoneid eurosid neelav pealinna propagandamasin võimaldaks oma suurepäraseid ideid tallinlastele söögi ette ja söögi taha tutvustada.

Juske kinnitusel toob õige pea algav Soo tänava kapitaalremont kogu Kalamajas kaasa uue liiklusskeemi, kuid enne suvepuhkust ei olnud linna transpordiamet nõus halduskogule uut liikluslahendust avaldama. "Kui see nüüd mõne nädala pärast üleöö tööle rakendub, on tulemuseks sarnane lugu ühistranspordi radadega," sõnas Juske, kes avaldas ühtlasi lootust, et ühistranspordile panustav Tallinn ei muutuks liikluskaosesse uppuvaks linnaks.

Refereeritud artiklit tervikuna saab lugeda Delfist.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 614 4072
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis