Venemaa spordiminister soovinuks riigi vutikoondise peatreenerina näha Jose Mourinhot (Reuters/Scanpix)

Venemaa jalgpallikoondise uueks peatreeneriks saab endine Inglismaa koondise loots Fabio Capello. Nüüd on selgunud, et võimalusel oleks itaallasele eelistatud üht teist meest.

"Ma usun, et Capello vastab kõikidele nõuetele, et juhendada Venemaa rahvuskoondist, kuid mina isiklikult eelistaksin Mourinhot," esines Venemaa spordiminister Vitali Mutko mõneti mõtlematu mõtteavaldusega telekanalis Rossija2.

Mutko ei täpsustanud, kui põhjalikult hetkel Real Madridi peatreeneripingil istuva Jose Mourinho suhtes pinda sondeeriti ning tunnistas samas, et Capelloga pole lepingut hetkel veel allkirjastatud.

"Homme või ülehomme peaks kõik olema lõplikult paigas ning me peaksime saama allkirjastada lepingu enne Venemaa kõrgliiga algust (reedel)," märkis Mutko.

Venemaa meedia andmetel hakkab Capello Venemaal teenima 10 miljonit eurot aastas.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Piret Sarv
Telefon 614 4094
Piret.Sarv@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis