1
foto

Eesti edukaima bändi Ewert and The Two Dragonsi albumi väljastanud plaadifirma I Love You Records usub Zebra Islandi võimekusse olla järgmine edulugu.

"Zebra Island on perfektne näide armastusest esimesest silmapilgust, mis on ILY Recordsile omane tööstiil," ütleb ILY Recordsi esindaja Bruno Roze. "Leian, et see bänd on väärt koos töötamist ja loodan, et tulemus osutub kasulikuks mõlema osapoole jaoks!"

Zebra Islandi juhtfiguur Rasmus Lill lubab tantsuliste meloodiatega elektroonilise kõlaga huvitavat kuulamist pakkuvat plaati. Leping sõlmiti varasuvel ning album ilmub 12. novembril Eestis ja Lätis. Plaadi produtseerib Norman Orro (Music For Your Plants).

Zebra Islandi tiheda festivalisuve kavas toimuvad järgmised esinemised 21. juulil Positivus festivalil Lätis, Salacgrivas; 10.-11. augustil Uue Ajastu festivalil Põlvas ja 31. augustil Cita Vide festivalil Lätis, Ogres.

Zebra Island on 2012. aasta alguses ilmavalgust näinud Rasmus Lille (Kosmofon) kureeritud atmosfäärilist popmuusikat viljelev kollektiiv, bändi vokalist on Helina Risti (Bad Apples), kitarrist Lauri Raus ning bassist Magnus Morel (Talamak). Koosseis tuli kevadel avalikkuse ette singliga "Falling Through", mis teenis bändile esinemiskutse Riia armastatud klubidesse I Love You Bar ja Piens, Tallinn Music Weekile, Summer Sound Liepaja ja Positivus festivalidele.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis