Täna kannavad kolm eestlast olümpiatuld. Esimesena Renna Järvalt, kohaliku aja järgi umbes kell 13.46, kell 14.23 on järg Jaanus Kala käes ja esimene leedi Evelin Ilves jookseb kell 18.11.

Nad kannavad olümpiatuld Kenti maakonna Doversi linnas ja see on jälgitav veebiaadressil www.london2012.com/torch-relay/video/live.html. Eesti tõrvikukandjad valis žürii 20 kandidaadi hulgast juba eelmise aasta septembris. Renna Järvalt ja Jaanus Kala valiti eeskätt seetõttu, et nad on andnud suure panuse rahvaspordi edendamisse. Evelin Ilvesele tegid ettepaneku olümpiatulejooksu partner Samsung koos Eesti Olümpiakomiteega, arvestades seda, et ta on SOS Lasteküla patroon ja palju teinud tervisespordi arendamiseks. Tõrvikukandjad lendasid Inglismaale eile hommikul.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 614 4029
Marge.Sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis