Kertu Jukkum eksis neljaks tunniks laande ära. (Aldo Luud)

Vastavatud 370-kilomeetrist RMK matkateed avastava lugupeetud eestimaalastest koosnevat seltskonda tabas eile õhtul suur ehmatus, kui tuntud raadiohääl Kertu Jukkum hilisõhtul tundideks ilma telefonita metsa ära kadus.

"Olime eilsel etapil jagunenud kahte seltskonda ja mina liikusin päeva viimased 8-9 kilomeetrit kiiremas grupis. Kuidagi aga õnnestus mul ka nende eest kiiremini ära matkata ja seal ma siis olin ja lasin end metsa ilul lummata," rääkis Kertu Postimehele.

 "Korjasin murakaid, mustikaid ja maasikaid ega märganudki, et minu grupp läks rajal mööda, nagu ka teine grupp," avastas Kertu end üks hetk ihuüksinda."

Kertu oli sel päeval vihma kartes maha jätnud ka mobiiltelefoni ning selleks ajaks, kui RMK abiauto Kertu rajalt leidis, oli ta jõudnud läbida juba kümme kilomeetrit ja olla kadunud neli tundi.

Kertu räägib, et see ei olnud talle siiski esimene kord metsa ära eksida ja ratsionaalne meel ei lasknud tal siiski hirmu tunda.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 614 4068
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis