Karl-Friedrich Stracke (Opel)

Opelis on viimaste kuude jooksul otsitud võimalusi kahjumist väljatulekuks. Aasta alguses anti teada, et suveks peaks uute strateegiate osas seis selge olema. Ei välistatud ka ettevõtte müüki.

Tundub, et uued sihid on tõepoolest selgunud, kuid selle käigus lendavad ka mõned pead. Nimelt lahkub Opelist senine tegevjuht Karl-Friedrich Stracke (fotol), kelle uueks ametiks saab General Motorsi tegevjuhi Dan Akersoni erivolinik. Tema uusi ülesandeid esialgu ei avaldata, mis reeglina tähendab lihtsalt kinga saamist. Tõsi, on ka erandeid.

Uus Opeli tegevjuhiks Euroopas saab Steve Girsky, senine järelevalvenõukogu esimees.

Karl-Friedrich Stracke sai Opeli ja General Motorsi Euroopa divisjoni juhiks eelmise aasta aprillis. Enne seda juhatas ta General Motorsi uute mudelite väljatöötamist. Kontserni tuli ta 1979. aastal lihtsa insenerina. Suuremaks hüppeks karjääriredelil sai 1995. aastal edutamine Bohumis asuva tehase direktoriks. Sealt edasi viidi mees Rüsselsheimis asuvasse keskusesse, kus tema ülesandeks jäi kureerida uute mudelite väljatöötamist.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 614 4072
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis