2
fotot
Eesti Miss Estonia 2012 Kätlin Valdmets (Stanislav Moshkov)

Tänasel vihmasel õhtupoolikul toimusid Tallinnas Toompeal Lossi plats 4 siseõuel iluduskuninganna valimised. Eesti Miss Estoniaks 2012 krooniti missi-issi Valeri Kirsi korraldatud konkursil Tallinnast pärit 24aastane Kätlin Valdmets.

Neiu Valdmetsa (175 cm, 57 kg, 87-65-90) ametialaks on kokk-guvernant.

Esimeseks printsessiks ja Miss Tallinnaks valiti 23aastane tudeng ja modell Natalia Korneitsik (175 cm, 52 kg, 86-62-88). Teise printsessi tiitli pälvis 19aastane Põltsamaalt pärit Tartu Ülikooli tudeng Margreta Joosep (170 cm, 53 kg, 87-65-92).

MissiMeister anno 1988 Valeri Kirss on otsustanud iludusvõistlused läbi viia oma kulu ja energiaga, nö. kinnistena, kuna televisioon ei ole viimaste aastate missivõistluste finaalürituste vastu huvi ilmutanud ning seetõttu puudub võimalus pakkuda toetajatele reklaamivõimalust. Kirsi eesmärk on leida kaunitar, kes jõuaks Miss Universumil kolme väljavalitu sekka.

Tänavuste missikandidaatide otsimist alustati üheksa kuud tagasi. Kandideeris 30 neidu, kes saatsid oma fotod ja ankeedid. Nende alusel valiti välja algul 14 ja seejärel 10. Viimased neiud tegid essee teemal "Kes ma olen ja kuhu soovin elus jõuda", valmistasid umbes kolmeminutilise talendinumbri, tegid reklaamivabu heategusid ja seda kõike kokkuleppe raames iseendaga. Seejärel valiti välja seitse neidu, kellega kohtuti juba ka trikooeelvoorus.

Eelmisel nädalal otsustati, et selle aasta iluduskuninganna ja kaks printsessi valib žürii kolme kaunitari seast.

Ilu hindajaiks olid Eesti Miss Estonia 2011 miss Madli Vilsar ja teised suurte kogemustega spetsialistid.

Valeri Kirsi korraldatud missivõistluste võitjad on olnud Cathy Tullkvist, Liis Tappo, Helen Mahmastol, Kristiina Heinmets, Diana Arno, Evelyn Mikomägi, Inna Roos, Maili Nõmm ja paljud teised.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis