Riigiprokuratuur uurib väidetavat alkoholituru kartellikokkulepet, kus hinnakokkuleppes Livikoga kahtlustatakse Rimi ja Oleg Grossi kauplusekette.

Riigiprokuratuuri avalike suhete juhi Katrin Lundi teatel on kriminaalmenetlust alustatud karistusseadustiku paragrahvi 400 alusel, mis käsitleb konkurentsi kahjustavat kokkulepet, otsust või kooskõlastatud tegevust, kirjutab E24.

"Kahtlustus on esitatud kolmele juriidilisele isikule ja neljale füüsilisele isikule," ütles Lunt. Postimehe andmeil on kahtlustatavad ettevõtted Liviko, Rimi ja OG Elektra.

Liviko juhatuse esimees Janek Kalvi andis täna hommikul pressiesindaja vahendusel teada: "Lükkan ümber 11.07 Postimehes avaldatud ning mitmete väljaannete poolt üle võetud valetõlgenduse nagu kahtlustataks Livikot eelistava hinnakokkuleppe sõlmimises kahe kaubandusketiga. AS Liviko on saanud kahtlustuse vaimse kaasabi osutamises konkurentsialasele rikkumisele ja võtab aega materjalidega tutvumiseks. Me aitame uurimisele igakülgselt kaasa ja seisame oma hea nime eest. "

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis