Riigiprokuratuur uurib väidetavat alkoholituru kartellikokkulepet, kus hinnakokkuleppes Livikoga kahtlustatakse Rimi ja Oleg Grossi kauplusekette.

Riigiprokuratuuri avalike suhete juhi Katrin Lundi teatel on kriminaalmenetlust alustatud karistusseadustiku paragrahvi 400 alusel, mis käsitleb konkurentsi kahjustavat kokkulepet, otsust või kooskõlastatud tegevust, kirjutab E24.

"Kahtlustus on esitatud kolmele juriidilisele isikule ja neljale füüsilisele isikule," ütles Lunt. Postimehe andmeil on kahtlustatavad ettevõtted Liviko, Rimi ja OG Elektra.

Liviko juhatuse esimees Janek Kalvi andis täna hommikul pressiesindaja vahendusel teada: "Lükkan ümber 11.07 Postimehes avaldatud ning mitmete väljaannete poolt üle võetud valetõlgenduse nagu kahtlustataks Livikot eelistava hinnakokkuleppe sõlmimises kahe kaubandusketiga. AS Liviko on saanud kahtlustuse vaimse kaasabi osutamises konkurentsialasele rikkumisele ja võtab aega materjalidega tutvumiseks. Me aitame uurimisele igakülgselt kaasa ja seisame oma hea nime eest. "

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis