Pilt on illustreeriv. (Corbis)

Cosmopolitan valgustab sind selles, mida mehed naiste juures kõigepealt märkavad. Nüüd tead, millele tähelepanu pöörata!

Kui paksud su juuksed on. See on alati nii olnud - mehed panevad tähele naise juukseid, mis annavad neile signaali, kui terve naine on. Hoia pisikest juukseharja alati igaks juhuks kotis.

Kas sinu naeratus on siiras. Selle järgi saavad nad aru, kas sa oled lõõgastunud ja kas sul on lõbus.

Sinu sõprade hulk. Nad märkavad kohe, kui palju inimesi sinuga kaasas on. Kui neid on palju, siis on tal raskem sinu juurde astuda ja juttu alustada. Meeste arvates oleks kõige lihtsam, kui sinuga oleks kaks sõpra. Sel juhul saaksid need kaks omavahel rääkida seni, kuni tema püüab sinuga juttu teha.

Sinu hääl. Uuringud on näidanud, et meestele meeldib kergelt kõrgem hääl. Jällegi on see seotud evolutsiooniga - see annab neile signaali, et sa oled noor ja elujõuline.

Mis on sinus võlts. Siinkohal pole juttu võltsidest iseloomuomadustest, vaid välimusest. Mehed märkavad sinu kunstripsmeid, juuksepikendusi, kunstküüsi. Üldjoontes ei jäta see neile head muljet.

Sinu silmad. Inimesed keskenduvad silmadele rohkem kui ühelegi teisele kehaosale. Öeldakse ju, et silmad on hinge peegel. Head silmameiki tehes võid sa sundida teda veelgi rohkem oma silmadesse vaatama.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Merilyn Närep
Telefon 51993733
merilyn.narep@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis