Jools ja Jamie Oliver (MAVRIXONLINE.COM/SCANPIX)

Briti kokandusguru Jamie Oliver ja endine modell Jools on abielus olnud 12 aastat. Kuid nelja lapse ema kollitab ebakindlus.

Jools on tunnistanud, et kontrollib regulaarselt Jamie telefoni ja meilboksi, kandmaks hoolt, et mees pole talle truudust murdnud.

"Jah, ma kontrollin tema meili, kontrollin tema Twitterit, kontrollin tema telefoni. Kõik paistab korras olevat," ütles kolme tütre ja ühe poja ema Daily Maili teatel. "Jamie ütleb, et olen armukade tüdruk. Aga enda arvates olen ma kõike arvestades üsnagi tagasihoidlik."

Varasemates usutlustes on Jools öelnud, et usaldab tihtipeale pikalt saatevõtetel olevat Jamie't täielikult. "Tunnen end väga kindlalt. Inimesed ütlevad: "Ah, meest ei saa 100% usaldada". Aga mina kahjuks võin öelda, et saan küll."

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Sander Silm
Telefon 614 4162
sander.silm@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis