VANDENÕU: Meediale on lekkinud andmeid, et Katie Holmes punus juristide abiga põgenemisplaani juba mitu nädalat. Ilmselt andis tütrele hüva nõu juristist isa. (getty/aop)

Kõmupress saab läinud reedel lahutusest teatanud Katie Holmesi ja Tom Cruise`i kohta üha ärevamaid signaale. Katie plaaninud lahutust nagu taktikalist sõjaplaani nädalaid ette. Kõlavad ka väited, et abielu lavastas algusest peale saientoloogiakirik – nooruke näitlejanna langes lõksu nagu kärbes meepotti.

Endise unelmate paari lahutussaaga on muutumas üha räpasemaks. Katie Holmes (33) taotleb lahutust New Yorgis, kuna sealne seadusandlus on lapse hooldusõiguse taotlemisel soodsam. Tom aga, kes ei kavatse võitluseta alistuda, kavandavat vastukäiku, et protsess veidi teistsuguste seadustega California osariiki üle kolida.

Cruise`i teravate hammaste poolest tuntud juristid tõid superstaarile võidu Nicole Kidmanist lahutades – ta sai adoptiivlaste hooldusõiguse endale. Ent ka Katie esindaja Allan E. Mayefsky on New York Posti andmetel keerukaid kohtulahinguid võitnud verekoer, samuti abistavat tütart nõu ja jõuga Katie mainekast advokaadist isa Martin Holmes.

Värskeim info: Katie ei saa Tomilt sentigi!

Ajakirja väitel oli märke eesootavast mõnda aega õhus. Ainus, kes neid lugeda ei osanud, näib olevat Cruise, kellele lahutus väidetavalt jahmatusena tulnud. Näiteks säranud tavaliselt väsinud ja rõhutud olemisega Katie jaanipäevaaegsetel paparatsofotodel suisa ebaharilikult. "Ta oli kaua õnnetu, aga nüüd tunnetab ta vabadust," kuulutab teadja. Daily Mail kirjutab, et Cruise manipuleeris naisega talumatult, kontrollides kõike alates tema filmirollidest ja lõpetades nimega – ta olevat nõudnud, et naist kutsutaks Kate`iks.

New York Posti allika väitel puudunud abielus kirg juba ammu. Hiljuti paljastas TMZ, et kuigi seni on kõneldud abielueelses lepingus Katiele lubatud kolmest miljonist dollarist iga abielus oldud aasta kohta, polevat see tõsi – leping jätvat naisele vaid selle, mis paari 275 miljonile hinnatud ühisvarast talle kuulub (Tomi oma olevat lõviosa ehk umbkaudu 250 miljonit). Katie aga polevatki kullakaevamisel väljas.

"Ta pole üldse seda sorti tüdruk. Katiele meeldib ise tööd teha ja oma raha on tal praegugi piisavalt," rõhutab veebilehele infot jaganu. Naine soovivat ahistavast liidust vaid iga hinna eest välja rabelda.

Endised saientoloogid väidavad kõmupressile, et abielu oli algusest peale uskumatult küüniline farss, kus niiditõmbajaks kirik. New York Posti väitel olnud saientoloogid pärast Cruise`i lahkuminekut Kidmanist üliinnukad rikkale ja kuulsale sektiliikmele uut kaasat leidma. Hispaania filmitäht Penelope Cruz, kellega Cruise mõnda aega käis, osutus usu suhtes leigeks ning seega sobimatuks. Tom olevat isegi nimekirja koostanud, kellega sooviks kohtamas käia ning kirik teinud kõik, et ihaldatud naisi talle ette sööta.

Pruudikandidaatide hulgas ka Scarlett Johannson ja Sofia Vergara?

Soovinimekirjas seisnud teiste hulgas praegu Ben Affleckiga abielus oleva Jennifer Garneri ning eksootilise latiinoiluduse Sofia Vergara nimed. Kui Vergara ühe Cruise`i sõbra kaudu privaatsele Oscari-eelpeole kutsuti, polnud tal aimugi, mis tegelikult toimub. Sofia aga kartnud saientoloogiat nagu põrgutuld. "Ta sai napilt plehku," poetas üks iluduse sõber. "Kahjuks polnud nooremal ja naiivsemal Katiel nii palju õnne..."

Kirik korraldanud Tomile naise leidmiseks isegi võltse prooviesinemisi, meelitades potentsiaalseid pruute ülevaatusele filmiosaliste valimise ettekäändel. Otsiti kandidaati, kes pühenduks usule, aga näeks ka esinduslik välja. Üks õngeläinu olnud Scarlett Johannson, kes andnud jalgadele kohe tuld, kui mõistis, millega päriselt tegu. Lõpuks ampsanud õnge otsas kõlkuva sööda 26aastane tõusev täht Katie Holmes. Katie poolt olnudki tunded vähemalt esialgu siirad, kuna ta oli Tomist juba plikana unistanud.

"Katie uskus sinisilmselt, et Tomi naisena puhkeb tema karjäär õide ning temast saab järgmine Nicole Kidman," paljastab allikas. "Aga selle asemel suleti ta nelja seina vahele ning temast sai kõigest Tomi lapse ema."

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis