Kati Saara Vatmann (Joosep Martinson)

Internetis levinud kuuldused justkui kirjanik Kati Saara Vatmann hakkaks oma Soone talust välja kolima ja Hispaaniasse minema, ei vasta tõele.

Täna kirjutas Publik, et Kati Saara Vatmann on oma talu maha müünud ja plaanib Hispaaniasse kolida.

Kirjanik on ise aga imestunud, et talt endalt pole selles osas kommentaari küsinud. "Ei, talu pole müüdud. Müügis hoian ma peaaegu alati oma kinnisvara," teatab ta Elu24-le.

Hispaania-jutu peale kehitab kirjanik õlgu ja ütleb, et on aru saanud, et sinna olekski hetkel riskantne kolida. "Praegu ei soovita Vahemere-piirkondadesse minna, kuna need saavad tõenäoliselt kannatada rohkem kui Eesti ja siinne piirkond," sõnab ta.

Eelmisel aastal rääkis Kati enda ja abikaasa Tarmo Arumetsa plaanidest Kroonikale: "Millegipärast Eesti ei vaja meie teeneid. Seda, mida pakun, süda peo peal, selle peale vaadatakse alati pilkava ja arvustava pilguga. Meil Tarmoga on kõrini talvepuude ja -heinte tegemisest. Palju lihtsam on teha kiire lõpp ja lahkuda. Kolime Hispaaniasse."

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Piret Sarv
Telefon 614 4094
Piret.Sarv@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis