Laadin videot...
1
foto
Tanel Padar esitles täna Vabaduse väljakul nädal aega kõrgtaseme söögikogemust pakkuvas taevarestoranis Dinner In The Sky oma bändi uut singlit „Kohvile ei jää". Mehe sõnul oli 40 minutit kestnud oleng maa ja taeva vahel muidu tore, kuid ta pole harjunud, et kraana küljes rippudes allatulekut kellegi teise järgi ootama peaks.

Tallinna linnavalitsus on tänasest kollektiivpuhkusel. Ei ole teada, kas neid sundis Vabaduse väljakul asetsevas majas kabinetiuksi sulgema ja kardinaid kuuks ette tõmbama linnavalitsushoonest üle tee püsti pandud Dinner In The Sky taevarestoran, mis tõstab einestajad 54 meetri kõrgusele ja pakub vaadet otse linnaisade kabinettidesse. Vähem poliitikahuvilised saavad nautida vana- ning kesklinna vaateid.

Oma käe ja häälega käis taevarestorani täna kaemas ka muusik Tanel Padar, kes võttis vaevaks maa ja taeva vahel kõlkudes esitleda The Suni uut singlit „Kohvile ei jää". Mehe sõnul oli lühike kontsert nagu iga teinegi ning kõrghoonetes lauldes on ta kõrgemalgi esineda saanud.

Viisaka noormehena Tanel täis suuga ei laulnud. Seetõttu mõtleb ta, et peaks taevarestorani, mis jääb avatuks laupäevani, ka tavainimesena külastama. Meest häirib ainult üks asi: restoranilaud kerkib aeglaselt üles ja aeglaselt alla. Tanel on ekstreemsemate elamuste fännina harjunud aeglaselt üles kerkimisega, kuid allatulek, näiteks benjinööri küljes, on alati kiirem olnud.

Pärast restoranikülastust viis Taneli tee kibekähku stuudiosse, et täna esmaettekandele tulnud „Kohvile ei jää" ka lindile laulda. Et laulu jõudmine raadiosse võtab veidi aega, siis seni saab seda kuulata ülevalasuvast videost!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis