Pilt on illustreeriv. (Corbis)

Husqvarna Eesti kõige mõnusamale suvetööle kandideeris ligi 900 inimest ning konkursi võitis Tartu tudeng Siim Uhtjärv.

Tasavägises konkursis võitnud Siim Uhtjärv asub 4. juulil esimesena Eestis ametikohale, kus tööülesandeks on jälgida muru kasvamist. Muruplats, kus töö toimuma hakkab, asub Tallinna Lillefestivalil Tornide Väljakul.

"Arvasime, et kui töö kirjeldus on nii lihtne, siis tuleb palju kandidaate, aga nii palju soovijaid ei osanud me küll oodata. Parim kandidaat selgus alles kolmandas, vestlusvoorus. Enne tuli töölesoovijail veenvalt põhjendada, miks just tema on sobivaim kandidaat, teises voorus tutvustada ennast ja oma töömeetodeid videoklipi vahendusel. Valikul said määravaks just Siimu loominguline lähenemine, säravad silmad ja aktiivne eluhoiak," ütles Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu.

Siimu peamiseks ametikohustuseks on muru kasvamise jälgimine, niitmistöö teeb tema eest ära Husqvarna Automower robotniiduk. Oma tööpäevi hakkab Siim kirjeldama fotoblogis aadressil: lilleaias.tumblr.com , kust kõik soovijad saavad ülevaate, mis toimub muruplatsil ja selle lähiümbruses.

Siimu töö kestab kuni 22. juulini, iga päev kl 11.00 - 18.00, puhkepäevad on esmaspäev ja teisipäev. Töötasu on 1000 eurot kätte.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Merilyn Närep
Telefon 51993733
merilyn.narep@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis