Eile vapustas avalikkust uudis, et Tom Cruise ja Katie Holmes lahutavad oma abielu. Nüüd on alanud analüüs: mis ikkagi valesti läks?

People paljastab, et lahutuse algatas Katie. Neljapäeval, viis päeva enne Tomi 50ndat sünnipäeva, andis Katie New Yorgis lahutuspaberid sisse.

Väidetavalt tuli see kõik Tomile tõelise šokina. Nüüd ei taha mees asja pikemalt kommenteerida, oma pressiesindaja vahendusel ütles ta napilt, et vajab privaatsust, et eraelu probleemidega tegeleda.

Veel kuu aega tagasi oli Tom oma armuõnne üle rõõmus. "Ta (Katie - toim.) on erakordne inimene, piisab vaid viiest minutist, et seda mõista," pajatas ta Playboys. "Kõik, mis ta teeb, teeb ta ilusa loovusega. Ta on naljakas ja armas, kui ta tuppa kõnnib, tunnen end kohe paremini."

Üks märk, et kõik pole korras, oli see, et 8. juunil ilmus Cruise filmi "Rock of Ages" esilinastusele üksi. Ta seletas toona, et Katie on teiste asjadega hõivatud.

Praegu pole Katie lahutust pikemalt kommenteerinud. Oma esindaja vahendusel andis ta teada, et keskendub tütre Suri heaolule. Ta toetab seda, et neil Tomiga oleks edaspidi jagatud hooldusõigus.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristjan Väli
Telefon 51993733
kristjan.vali@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis