Gallas: mis sa sellest Nasrist ikka tahad... (AFP/Scanpix)

Jalgpalli EMi ühe näotuima teoga sai hakkama Prantsusmaa poolkaitsja Samir Nasri, kes külvas pärast veerandfinaalkaotust Hispaaniale roppustega üle ühe ajakirjaniku. Nasri endine meeskonnakaaslane Prantsuse koondise ja Arsenali päevilt, William Gallas andis mõista: ega sellest Nasrist midagi paremat oodata olegi!

Gallase ja Nasri suhted jooksid liiva 2008. aasta EMil, kui Nasri keeldus pakkumast bussis istet prantslaste toonasele superässale Thierry Henryle. Gallas süüdistas noorukest Nasrid väheses austuses korüfeede vastu ning väidetavalt pole nad vahetanud pärast seda ühtki sõna, isegi siis mitte, kui olid meeskonnakaaslased Londoni Arsenalis.

"Nüüd said inimesed teada, milline on Samir Nasri tegelikult," parastas Gallas. "Seejuures mind ei olnudki Ukrainas ja Poolas!"

"Ta on alati arvanud, et ma olen kõige halvem inimene maailmas ning on mustanud minu nime. Ikka osutati sõrmega minu peale."

"Mängsime Arsenaliga Roomas ning pärast kohtumist oli riietusruumis tõsine jutuajamine. Ta kaotas palli, mille peale mina näitasin üles oma pettumust, mispeale tema nimetas mind "hoorapojaks!" jätkas Gallas Nasri tõelise paleuse paljastamist.

Gallas lisas, et praeguses Prantsuse koondises on üldse antud noortele liiga suur roll - nad ei suuda vastutusega kohaneda ning kaotavad asjade üle kontrolli. Seetõttu piirduski koondis EMil kõigest veerandfinaaliga.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis