3
fotot
ARMUNUD JA KOOS?: Näitlev juuksur Liina Vahter (24) ja saatejuht Mihkel Raud (43) olla kuulu järgi uus paar. (MATI HIIS, MEELIS TOMSON (fotomontaaž))

Mõne aja eest plahvatas kõmumeedias pomm: juuksuriametit pidav ning kodumaisest noorteseriaalist "Ühikarotid" tuntuks saanud Liina Vahter ja superstaarisaate kohtunik ning saate "Kolmeraudne" eestvedaja Mihkel Raud olevat paar!

Liina ja Mihkel püüdsid pilke ühel aprillikuu pühapäevaõhtul Tallinna vanalinnas, kus nad muretul moel ja muhedal toonil vesteldes jalutasid, vahendas Kroonika mõni aeg tagasi.

Kui Kroonika uuris Mihklilt, kas tal on Liinaga mõni projekt käsil, vastas mees: "Kõikidega mul projekte käsil pole, mõnega on. On mul Liinaga mingi projekt käsil? Minu asi on rahustada ja kinnitada, et Liinaga ei ole mul mingit projekti ega ka midagi muud käsil!"

Portaalile Elu24.ee vihjati, et 24. juuni õhtul lendasid Liina ja Mihkel koos Tallinna lennujaamast Helsingisse. Vihjes märgiti, et paarikese läbisaamine oli enamat kui sõbralik: Mihkel olla hoidnud oma kätt Liina põlvel. Elu24 uuris Liinalt, kuidas too veetis oma jaanipäeva. Kõigepealt teatas Liina ajakirjanikule, et viibib Itaalias ja kõne vastuvõtmine on talle kallis ning et ta ei soovi pikalt lobiseda, kuid siis leebus ja vastas: "Tead, kodus olin. Nii jama ilm oli, et ei tahtnudki välja minna." Seda, et ta jaanipäeva õhtul Soome läks, kinnitas Liina ebalevalt: "Tead, reisin ikka siin ja seal... Aga ma tõesti ei taha rohkem rääkida, see läheb kalliks. Nii et nägemist."

Liina käis kallimaga kokku-lahku

Eile tuli aga portaal Publik lagedale infoga, et Liina ja Mihkel on päris kindlasti paar – mees olevat noore blondi pärast lausa oma seadusliku abikaasa maha jätnud. Publik kirjutab: "Paarile lähedalseisvad isikud sahistavad nimelt, et Raual on asjaga tõsi taga, kuna ta olla enda ja Pärle ühisest korterist välja kolinud ja elavat hoopistükkis Kadriorus asuvas üürikorteris. Samuti on ta seltskonnas liikudes ja sotsiaalmeedias suheldes mõista andnud, et ei ole enam abikaasaga koos."

Üks Elu24.ee lugeja, kes näikse elavat Liina Vahteri naabruses, teab portaalile öelda, et näitsikut pole viimasel ajal just palju näha olnud: "Liina viibib oma üürikorteris viimasel kahel kuul väga harva, autot on võimalik näha umbes kord kahe nädala jooksul maja ees."

Liina on olnud paar trummar Andrus Avarndiga.

Liina ja Andrus tutvusid kaks aastat tagasi suvel. "Andrus on väga hea poiss. Ta on väga hea trummar ja suurepärase muusikamaitsega," rääkis Liina toona ajakirjale Kroonika. "Liina võlus päris esimest korda mind oma iluga. No mina proovisin siis teda võluda ühe siidriga. Vist mõjus. Tegelikult ei saa ju öelda, et just see üks konkreetne asi oleks kogu keemia tekitanud. Ikka kõik temas olevad head asjad koos on need, mis mind võluvad, mida temas hindan," paljastas Andrus, mis pani ta Liinasse armuma.

2011. aasta augustis hakati sahistama, et noored on lahku läinud. "Ma ei kinnita seda. Ja ümber ka ei lükka," vastas Liina siis Õhtulehe pärimisele, kas ta on oma kallimast lahku läinud. Ka Andrus ei soostunud teemal pikemalt peatuma. Juba septembris nähti Liinat seltskonnas uue saatjaga – Kristo Petersoniga, kes töötab Eesti Noorteühenduse Liidus, kuulutas Kroonika. Liina ütles, et tema sõber Lauri Pedaja korraldas talle pimekohtingu.

Mihkel Raual on käsil teine abielu

Aga nagu öeldakse – vana arm ei roosteta! Nii oligi Liina juba oktoobris taas Andruse käevangus – koos ilmuti saate "Tantsud tähtedega" salvestusele. "Me olime aasta aega koos. Ta on mulle ikkagi sümpaatne ja see on ju loomulik, sest me oleme teineteise elu jaganud. Ja nüüd – pärast igasuguseid suuri emotsionaalseid hetki – on ju tore jälle üle pika aja kokku saada," kirjeldas Liina toona olukorda, kuid ei kiirustanud suhtesoojendamist kinnitama ega ümber lükkama.

1994. aastal pandi Mihkel Raud paari Raadio 2 reklaamitoimetajana töötanud Sirjega.

Maagilisel kuupäeval 07.07.07 kell 17 abiellus ta Rakvere perekonnaseisuametis uue kallima, Pärle Seppinguga. Paar tutvus ühiste tuttavate kaudu, kui Mihkel otsis korterit ning Pärlet talle maakleriks soovitati. 2006. aastal koliti kokku ning järgmisel aastal abielluti. Pulmapidu 60 inimese seltsis peeti maha Valgejõe-äärses talus, kuhu oli peo puhuks üles pandud suur telk, on Naisteleht kirjutanud. Abiellumisplaane olid Mihkel ja Pärle pidanud juba mõnda aega. "Otsus abielluda oli ikka enne, kui see kuupäev pähe torgatas. See ei käinud päevanumbrite järgi, vaid ikka selle järgi, et me teineteist armastame," on Mihkel tunnistanud.

Pool aastat pärast abiellumist rääkis mees Naistelehele, et tema ja Pärle suhtest pole kirg kuhugi kadunud.

Mihkel kinnitas toona, et kui töö välja arvata, teevad nad Pärlega kõiki asju ühiselt. Pärast tööd meeldib neile käia kodu lähedal Kadrioru pargis kiirkõndi tegemas, sõpru võõrustada ja ise sõpradel külas käia. Peaasi, et saaks olla koos, kirjutas Naisteleht. Käsikäes vormistati ka mootorrattaload ja soetati tsiklid, millega isekeskis sõitmas käia.

"Pärle on mu elu armastus," kinnitas Mihkel tollal.

Abielust Sirjega on tal poeg Kaarel Eno, Pärlel eelmisest suhtest poeg Rasmus.

Liina Vahter ja Mihkel Raud jäid eile Õhtulehele tabamatuks.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Merilyn Närep
Telefon 51993733
merilyn.narep@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis