Fabio Capello (AP/Scanpix)

Inglise koondise ründaja Wayne Rooney andis eelmisel nädalal mõista, et pärast seda, kui inglane Roy Hodgson vahetas koondise peatreeneripingil välja itaallase Fabio Capello, muutus meeskonna sisekommunikatsioon märksa paremaks. Nüüd on Capello andnud vastulöögi.

"Enam ei lähe tõlkes midagi kaotsi ning me mõistame täpselt, mida treener meilt tahab," sõnas Rooney. "Lisaks usaldab treener mängijaid, mis on loomulikult mängijatele suureks abiks."

Endine treener Capello ootas ära inglaste veerandfinaali Itaaliaga (inglased kaotasid penaltitega ja langesid konkurentsist) ning andis vastulöögi: "Pärast viimast mängu olen ma arvamusel, et Rooney saab aru üksnes šoti keelest. Sest ta mängib hästi üksnes Manchester Unitedis, kus (peatreener) Sir Alex Ferguson räägib šoti keeles."

Capelloga nõustus ka tema assistent Inglise koondise juures Italo Galbiati, kelle arvates on Rooney lihtsalt tänamatu.

"Jalgpallis on ainult üks keel - see on pall," andis ta mõista, et kommunikatsiooniga oli meeskonnas kõik korras ka Capello ajal.

Itaallaste sõnu on äsja võtnud kommenteerida ka Roy Hodgson, kes kaitses Rooneyt ja tema pühendumist ning märkis, et Capello rünnak mängija vastu oli "labane".

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis