4
fotot
50 000 € - See on Kate’i garderoobi kalleim ese, Alexander McQueeni moemajast tellitud pulmakleit. (Reuters, Afp/Scanpix)

Noorte brittide stiiliikoon, prints Williami abikaasa Kate on seni vaid kiitust teeninud, sest kannab tihti samu riideid mitu korda ega põlga ka tavainimesele vastuvõetavast hinnaklassist hilpe. Aga ometi on ta aasta algusest alates suutnud garderoobi soetamiseks laiaks lüüa 35 000 naela (ligi 44 000 eurot).

Pole ka ime, et Kate on oma välimuse suhtes nõudlik, sest ta on üks enim pildistatud britte. Ajaleht Daily Mail on siiski kriitiline: tegu olevat murettekitava pöördega Kate’i suhtumises, sest varem ei põlanud ta ära ka lausa naeruväärselt odavat – mullu kevadel põrutas vastne hertsoginna mesinädalatele vaid 49naelases Zara kleidis! Samas – Kate’i pulmakleidi, Alexander McQueeni moemaja loomingu eest – maksid hertsoginna miljonärist vanemad 40 000 naela (50 000 eurot). Nimekamatest disaineritest kuulubki Kate’i süda varalahkunud Alexander McQueenile, aga naise seljas näeb ka mujal maailmas vähem tuntud kohalike disainerite loomingut.

Kate’i garderoobi maksab kokkuleppe kohaselt kinni tema äi, prints Charles. Vaevalt Charles viriseb, sest minia olevat tema suur lemmik. Eks näis, kui kaua tal kannatlikkust jätkub, sest Daily Maili andmetel keeldub Kate jäärapäiselt vastu võtmast soodustusi ja kingitusi – rõivad ostab ta alati täishinnaga ning tasuta läkitatud sajad hilbud saadab tagasi.

William sai küll eelmisel nädalal oma 30. sünnipäeva paiku õiguse käsutada oma ema – autoõnnetuses hukkunud printsess Diana – 10 miljoni naela (ligi 12,5 miljoni euro) suurust pärandiosa, aga seni on tema elatusallikaks olnud kasin kuninglike õhujõudude piloodipalk. Vaid 44 000 naela (ligi 55 000 eurot) aastas ei laseks pärast naise riietamist enam korralikult süüagi.

Vähem karmide kriitikute meelest on Kate oma esinduskulud kuhjaga tasa teeninud, sest paremat moesaadikut annab otsida. Kui Kate kannab midagi, mis on rahvale vähegi taskukohane, müüakse see läbi vaid tundidega. Kate’i stiili kajastamiseks ning järeleaimamiseks on juba loodud lugematuid veebilehti ja blogisid, andunud moekummardajad kopeerivad teda viimse detailini.

Väärib märkimist, et kuigi Kate on alati veatu ja lihvitud, oleneb kõik tema sünnipärasest vaistust – kuningakoja pakutud stilistidest-juuksuritest on ta seni keeldunud ja jäänud truuks neiupõlve ilurituaalidele ning -salongidele. Ilmselt läheb Kate’i ülalpidamine aga üha kallimaks, seda juba tulenevalt kasvavast vanusest ja seisusest. Printsess Diana kandis alati disainerirõivaid ning tulevikus eeldatakse sama ka Kate’ilt.

Varasta Kate’i moenippe!

Tagasihoidlikud siresääred

Ideaalselt istuvad klassikalised ihuvärvi kontsakingad aitavad jalga pikendada ja sobivad kõigega. Ihuvärvi sukkpükste müük olevat aga pärast Kate’i orbiidile ilmumist lakke lennanud.

Lihtne ja loomulik meik ning soeng

Hiljuti paljastas ajakiri Us Weekly, et Kate laseb juukseid kolm korda nädalas salongis föönitada ja toonib neid vaid orgaaniliste värvidega. Hertsoginna ei meigi end üle, tugevamalt toonitab ta vaid silmi. Ta eelistab ihutooni huulemeiki ja küünelakki tihti isegi õhtumeigi puhul.

Miksi odavat luksuslikuga!

Tihti miksib Kate odavat kiirmoodi kõrgmoega, näiteks tõmbab odavale kleidile peale disainerijaki.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristjan Väli
Telefon 51993733
kristjan.vali@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis