Laurent Blanc. (Reuters/Scanpix)

Eile jalgpalli EMi veerandfinaalis Hispaaniale 0:2 kaotanud Prantsusmaa koondise peatreeneri Laurent Blanci sõnul sai saatuslikuks Hispaania avavärav 19. minutil.

Blanc tunnistas, et läks mängule plaaniga Hispaania nulli peal hoida, kuid Xabi Alonso värav 19. minutil nurjas selle taktika ning meeskond ei suutnud kaotusseisus piisavalt teravusi luua.

"Plaan oli poolajapausile minna 0:0 seisus," tunnistas Blanc. "Me olime hoolikalt analüüsinud Hispaania koosseisu, sest neil on kaks väga ohtlikku mängijat vasakul äärel. Eriti masendav ongi tõsiasi, et meile löödi värav just läbi selle ääre," lisas ta.

"Ma kahetsen kõige rohkem, et lasime nii vara endale värava lüüa. Aga olgem realistid, Hispaania on tugevam meeskond ja tänane mäng näitas seda taas."

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Piret Sarv
Telefon 614 4094
Piret.Sarv@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis