Üheöösuhe on seksperimentide jaoks loodud. Katseta näiteks Farmi-Gabrielilt õpitud puusahööritusi. (Arno Saar)

Suvi ja üheöösuhted passivad kokku nagu rusikas ja silmaauk - vähemalt kergemeelsemate isendite meelest. Siiski võib ühest ööst tulla rohkem jama kui veerandsaja aasta pikkusest abielust, kui sa ette ei vaata!

Mõned nõuanded, kuidas üheöösuhtes säilitada oma elu ning füüsiline ja vaimne tervis. Peale nii elementaarse, et kasutad kondoomi, on veel terve hulk asju, mida silmas pidada.

Esiteks ära ole nii loll, et kutsud naise või mehe enda juurde. Üheöösuhteks sobib vastaspoole territoorium, hotellituba või põõsaalune. Põhjus on ilmselge: kui alarm peas tööle hakkab (mana silme ette "Psühho" film - see võib juhtuda igaühega!), siis kuhu sa oma kodust põgeneksid?

Positiivsest poolest: üheöösuhe on ideaalne katsepolügon seksihullustele, millega sa püsisuhtes ei riskiks. Kui välja tuleb, oled avastanud jalgratta või Ameerika - hurraa! Kui ei tule välja, haara lambikuplilt aluspüksid ja jookse.

Mida aga teha järgmisel hommikul? Ütleme, et sa pole veel kindel, kas soovid teda veel näha või ei. Sel juhul püüa välja pinnida tema telefoninumber, aga kui tema küsib sinu oma või, jumal halasta, tahab teada, kus sa elad, järgi taas kuldset nõuannet - jookse! Siis ei pea sa end vaevama ka Maailma Suurima Probleemiga Pärast Üheööseksi, kui tema kujutab ette, et teil on suhe, aga sina ei taha temast enam midagi teada.

Lõpuks nõuanne, mis tuleb ka sinu pähe tavaliselt kõige viimasena ehk liiga hilja, kuigi tegelikult oleks pidanud sellele mõtlema esimese asjana: uuri enne voodissekargamist, ega teil ole juhtumisi ühiseid tuttavaid.

Äkki on ta sinu bossi tütar või piimapoe lemmikmüüja ekspeigmees? Kujutle õudust, kui ta hakkab sinu kohta tema kaudu infot hankima, saab eeliseid sinu jälitamiseks või - kõige hullem! - arutab piimapoe müüjaga, kui suur sul on.

Et sel juhul on põgenemisvõimalused nadimad ja hiljem võib sind oodata suurem jama, kui suutsid ettegi kujutada, kaalu üheöösuhte asemel hakatuseks parem tavalisi kohtinguid, kuni aru saad, kas seks temaga oleks ohtlik või ei.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis