Naised eelistavad õlut, milles vähem humalat. (RelaXimages/Corbis)

"Võib-olla naised tahavad veidi magusamat," pakub Beerhouse`i õllemeister Eve Toomela. Sel juhul võiks eelistada õllesid, milles on vähem humalat.

"Mina võtan õlle ikka oma majast kaasa. Kindlasti peaks jaaniõlu olema hele," toonitab Eve Toomela. Ilmselt on tema valikuks pilsner, mis olevat ikka õige jaaniõlu, või Beerhouse`i valikust veel Helles Light.

Viimane olevatki ehk meelepärasem naistele, kuna sisaldab pilsnerist vähem humalat. Viimane teeb õlle mõrkjaks, mis meeldib võib-olla rohkem meestele.

Kindlasti soovitab Toomela jaanikule minnes õlled külmakotti pista, sest soe õlu on peomeeleolu rikkujate hulgas kindlasti üks esimesi. Külmakotte on kodutarvete lettidel saadaval igaühele jõukohases hinnaklassis ning karge ja jaheda õlle sõpru need alt ei vea.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis