Eesti supermarketites ei ole mujal maailmas nii tavalisi kiirkassasid, sest mõned ostjad ei osanud viieni lugeda ning läksid sinna suurte ostudega, tekitades nii teistes pahameelt.

"Me oleme kiirkassasid kasutanud, aga inimesed, kas ei pannud tähele, et see on kuni viiele ostule mõeldud kassa, või läksid teadlikult sinna oma suurte ostudega," rääkis Selveri avalike suhete juht Annika Vilu Tarbija24'le. "Ilmselt ei ole Eesti inimesed selleks valmis," tõdes ta.

"Elu näitas, et paljudel klientidel, kes sinna järjekorda tulid, oli rohkem kaupa ja see tekitas pahameelt neis ostjates, kes oma viie asjaga tulid ja ega teenindaja ei taha ka kellelegi ära öelda," selgitas Rimi pressiesindaja Katrin Bats.

Suuremates Maxima poodides on olemas lastega ostjatele mõeldud kassad, kuigi hoolimata nende tähistamisest ei taha inimesed väikelastega ostjaid järjekorras ette lasta.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Katrin Rohtla
Telefon 614 4051
Katrin.Rohtla@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis