Oo, seksikas! Äkki on itaallane? Hm, igaks juhuks kabistan... (Corbis)

Millise rahvuse esindajat sooviksid naised enda voodit soojendama? Vähemalt saame kohe trummipõrina saatel teada, kelle järele januneb 30 000 briti naist.

Portaal MissTravel.com küsitles oma kasutajaskonda ning ühiselt jõuti järeldusele, et kõige mitteseksikamad on sakslased, vahendab Huffingon Post. Tõeliste aarialastega sooviks vahekorda astuda vaid kaks protsenti küsitletutest.

Ka kreeklased pole eriti populaarsed. Neid ihkaks oma voodisse kaheksa protsenti naistest. Sama nigela skooriga peavad leppima ka ameerika mehed.

Hispaanlastel läheb juba paremini, nendega seksiks 15 protsenti. Vaid protsendi võrra populaarsemaks osutusid prantslased, neist omakorda kröömikese kuumemaks peeti hollandlasi.

Ja siit see tuleb, trummid, pasunad! Ei, need pole kuumad eesti mehed. Hoopis itaallased, kellega magaks 33 protsenti küsitletuist.

Sama küsitlus näitas, et kui reisil välismaalasega seksiks läheb, korjatakse kaaslane üles kas ööklubist, hotellist või rannast. Üheöösuhteid võõral maal tunnistas 40 protsenti küsitletud naistest.  

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis