1
foto
Juuni lõpus aset leidva Retrolegendi korraldajatel tuleb Saksamaale 80ndate superbändile Silent Circle'ile järele sõita, sest lennukiga nad tulla ei saa. Nimelt on bändi solistil lennuhirm.

"Nad pole kunagi Baltikumis käinud, sest keegi pole viitsinud sõita pikemaid otsi. Tegelikult on sellest kahju, sest see on kuulamist ja vaatamist väärt bänd," ütleb Retrolegendi transfeeriliikluse korraldaja Erkki Vadi Õhtulehe veebitoimetusele.

Kolmeliikmeline bänd Silent Circle on nõus välismaale liikuma ainult autode ja laevadega. Iseenesest oleksid võinud nad praegugi tulla laevaga, kuid tulekuaeg ei klapi laevasõidugraafikutega. Tavalise liinibussiga saabumine ei tulnud selle bändi puhul kõne allagi. "Neil peab ikka olema privaatbuss," sõnab Vadi.

Transfeeriliikluse korraldaja koos teise autojuhiga sõidavad bändile Rostocki järgi tuleval kolmapäeval. Nii sõit sinna kui ka teekond tagasi kestavad mõlemad 18 tundi. Vadi, kes on paljude tuntud artistidega kokku puutunud, tunnistab, et varem pole ühelegi artistile nii kaugele järele mindud. "Järgiminemised on ikka piirdunud lennujaama vastu minemise või Eesti piires sõitmisega," kinnitab ta.

Silent Circle, kelle kuulsamate lugude hulka kuuluvad "Stop the rain" ja "Touch in the night", astub Tallinna Lauluväljakul üles järgmisel reedel.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis