On aeg nautida, flirtida ja mängida – planeetide rütmi järgi! The Astrology Roomi astroloog Sarah Bartlett annab nõu, mida lähikuudel armusuhetest oodata.

Jäär igatseb kirgi ja dramaatikat

21. märts – 20. aprill

Unistad tuhandest ja ühest kireööst? Ah, oleks see ometi tõsi! Kuid sel aastal on sind halvanud hirm seotuse ees. Ja kui sul on kindel partner olemas, siis tahad küll stabiilset suhet, kuid oled ilma kelmika flirdi, kuuma seksi ja dramaatikata otsekui janune veeta. Esialgne tulisus on kadunud, kallim tekitab sinus pigem sooje kui kõrvetavkuumi tundeid. Uraan aga süstib sinusse unelusi uuest armumisest. Miski oleks nagu puudu. Nii et anna endale ruumi. Juunis on just paras aeg teineteisest veidi puhata. Augusti lõpuks oled jõudnud veendumusele, kuidas edasi toimida. Seni tasub oma füüsise eest hoolt kanda – mine näiteks joogatrenni.

Sõnn võiks kallimale romantikat teha

21. aprill – 20. mai

Oled omaette nautleja – avalikud õrnuseavaldused tekitavad sinus vastikust. Kuid sel aastal oled valmis ujedust trotsides midagi pöörast tegema. Kui sul on kindel kallim, tahad teda täielikult tundma õppida. Vii ta romantilisele reisile ning tõesta, et sinagi oskad sensuaalselt käituda. Kui kevad on olnud üksainus tööde, kohustuste ja suhtlemise virvarr, siis on juuli paras aeg kannapöördeks. Muuda unistused armuelust ja õdusast pesakesest tõelisuseks.

Kaksikud ei tohi vabadust kuritarvitada

21. mai – 21. juuni

Tänavu oled ilu ja sensuaalsuse suhtes iseäranis tundlik. Sinust õhkub seksapiili, kuhu sa ka ei läheks, ning pead tähtsaimaks ideaalset keha, silmi, puudutust või pilku. Kindla partneriga Kaksikud võisid mai keskel tunda rutiini tekkimist. Aga kui sulle antakse vabadust juurde, kas lähed eksiteele või hakkad oma partnerit senisest rohkem ihaldama? Lahtijäetud uksed tähendavad, et võid alati naasta. Su pea kubiseb romantilistest ideedest, nii et lase need juunis käiku. Tõesta oma kallimale, et oled paindlik ning märksa võimekam, kui ta arvab.

Vähk peab imetlejate suhtes valvas olema

22. juuni – 22. juuli

Sinu elus on toimumas erakordsed muutused. Tunned, et viimaks ometi on ohjad sinu käes. Oled sel aastal erootiline ja kirglik, igatsed meeletuid voodielamusi. Veenus utsitab sind üht kauast unistust ellu viima, fantaasiat tegelikkuseks muutma. Augustis ole lummatud imetlejate suhtes valvas ning kasuta oma säravat naeratust inimeste ümberveenmiseks, et nad hakkaksid mõtlema just nii, nagu sina tahad. Sügiseks peaksid romantilised ambitsioonid viimaks täituma.

Lõvi kadestab sõprade skoorimisvõimet

23. juuli – 22. august

Marsi mõjul vallandub sel suvel sinus ekstravagantne peoloom. Sellega seoses ootab sind romantiline seiklus, millele sa lihtsalt ei suuda vastu panna. Augustileitsak aga ümbritseb sind austajate või austajannadega, mõned neist ammused, mõned uued. Ent siis tabab sind õudus: su sõbrad paistavad kõige seksikamaid vastassooesindajaid skoorivat! Aga ära eelda, et kõigil läheb sinust paremini. Mõistagi tahad sa Lõvina hiilata, kuid kentsakal kombel avastad, et hoopis kulisside taga käib põhiline action. Peaasi, et oleksid kenasti päikesepruun, sest su tuline sensuaalenergia tõuseb sel aastal täistuuridele just välimuse kaudu.

Neitsit ootab kirglik armastaja

23. august – 22. september

Juuni lõpuni on romantikarindel kahtlased tuuled – kord jääkülmad, kord tulikuumad. Alles septembris, mil tekib võimalus mõnda eksootilisse paika reisida, võtad end kokku ja astud otsustava sammu – väga kirgliku armastaja käte vahele. Tal on julgust olla tema ise, ta ei lase sõpradel end vormida. Püüa välja näha enesekindel ja oma maailma süvenenud, siis tahab temagi sind oma maailma kutsuda. Seda salapärast isikut ei tohi lõksu tõmmata – teda peab lummama. Kui aga su süda on juba hõivatud, paneb su meeled tänavu särtsuma vastastikune ambitsioon, võim ja edu. Kui sind peaks saatma suurem edu kui su kallimat, võib ta olla häiritud. Kuid suve lõpuks valitseb teie vahel täiuslik tasakaal.

Kaalud valmistugu taevalikuks seksikogemuseks

23. september – 23. oktoober

Oled hingelt ülimalt meeleline, ent äraarvamatu. Pole ime, kui aasta esimene pool on möödunud segaduste tähe all. Sõbrad on sulle tutvustanud huvitavaid inimesi, kuid oled end tundnud kord lõksus olevana, kord tulvil valmisolekut vaba elu korterilaenu vastu vahetama. Kas säilitada õigus teha, mida hing ihaldab, või minna kompromissile? Küllap on vastus sulle nüüdseks selge. Kui sul on kindel kaaslane olemas, tunned, et võimalik on nii vabadust säilitada kui kooselu nautida. Sind ootab taevalik seksuaalne lähedus, vaja on vaid oma süda lukust lahti keerata. Juuni alguseks oled mõistnud armastuse tähtsust. Kui teised rabasid veel suvepuhkuse eel tööd teha, töötasid sina elu ja armastuse nimel. Nii on su elus rohkem ruumi hedonistlikele naudingutele. Mõistad, et väärid armastust juba ainuüksi seepärast, et sa sel planeedil oled. Seejärel märkavad su uudset enesekindlust ka teised.

Skorpion ärgu lasku suguseltsil endale pähe istuda

24. oktoober – 22. november

Pikaajalise õnne tingimusteks on füüsiline ja emotsionaalne lähedus. Oled aasta hakul õppinud pidureid vallandama ning voodis nõudma seda, mida sa tõepoolest ihaldad. Juuni keskel nõuab suguselts sinult aega, nõuandeid ning ehk isegi rahalist tuge. Kuid ära lase neil oma isiklikke vajadusi ja armuelu varjutada. Kerge on alistuda ja teiste soove täita, omaenda tee rajamine nõuab märksa rohkem otsusekindlust. Õnneks jagub sul tahtejõudu küllaga. Su hingesoppide sügavaimad soovid on käeulatuses. Sügiseks suudad need ellu viia.

Ambur nõuab viietärniarmastust

23. november – 21. detsember

2012. aasta on paslik suhete elavdamiseks erootilise vürtsiga. Kui su süda on hõivatud, võib kujuneda probleemiks enda jagamine kallima ning töö, sõprade ja reisikire vahel. Juuni algul süstis Veenus sinusse vunki ning sa tahad ööpäev ringi viietärniarmastust ja -romantikat kogeda. Su sensuaalset elurõõmu tiivustab kaasasündinud võistlemisvajadus. Sea sihid paika, vii nad ellu ning naudi tulemusi endasse uskudes. Septembri lõpus võta aeg maha, et tuliseid soove tüüne mõtiskeluga tasakaalustada.

Kaljukits peab partneriga põhjalikult rääkima

22. detsember – 20. jaanuar

Aeg on praktilised ja materialistlikud kaalutlused aknast välja heita. Võid ju püsisuhtes ideaalset omletti edasi praadida ning tööelus üle küla arveametnik olla, aga pead olema nähtavam, ihaldusväärsem. Samas ei tohi dieetide ja mukkimisega liiale minna: timmi ka oma kuuendat meelt. Õnneks on kosmiline energia aidanud sul märtsist saadik partneri seksuaalseid vajadusi tunnetada ning ka teda tõmbab su sensuaalsus. Ärge ainult unustage rääkida – see on oletuste tegemisest etem. Eelmisest kuust saadik on sinus kripeldanud tunne, et sa ei taha kõigile meele järele olla. Tähtis on vaid see üks ja ainus. See on uue põneva elu algus. Planeetide seksikas liikumine augusti keskel aitab eesmärkides selgusele jõuda ning suunab sind vapustavate muudatuste rajale. Sügisel ootavad ees vägevad võimalused.

Veevalajal seisab ees kaalukas dilemma

21. jaanuar – 18. veebruar

Uraan loksutab tänavu pinnale kõikvõimalikke fantaasiaid ja idealistlikke unelusi. Sa ei suuda peast heita ettekujutust ideaalsest paarist ja surmani kestvast romantikast. Maikuusse võis jääda reis mõtete klaarimiseks, nüüdseks on kõik meeled erksad. See kulub marjaks ära augusti keskel, kui tähed su ellu keerulise dilemma toonud. Just siis tuleb langetada tähtis otsus tuleviku suhtes. Püüdle kõrgemate sihtide poole, ning aasta lõpuks saad unelmad täide viia. Vahel pole sa oma keha vajadustega kursis, aga juunikuus tuleb mõista: enese vormiajamine ei tähenda pöörast jooksmist ümber pargi. Vaja on oma seksuaalseid vajadusi väljendada.

Kalad saavad oma salasoovidest sotti

19. veebruar – 20. märts

Mis seal salata: sul on suur seksivajadus. Ainult et kui keegi sulle rohkem muljet avaldab kui sina talle, sa kas hiilid minema või muutub ohjade haaramine sulle sääraseks kinnisideeks, et su partner pistab plehku. Õnneks on Veenus sel kevadel sinusse enesekindlust ja optimismi süstinud. Juuni keskpaigas peaksid salasoovid sulle endalegi selgeks saama, olgu need seotud loometegevuse, sõprade või koduga. Augusti lõpuks peilid välja, kes neid soove ellu viia aitaks – ja kes sind takistaks. Tänavu on paslik aeg omaenda turvalise oaasi loomiseks ning oma hingesoppide uurimiseks.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis