Mitte kordagi pole mees nende aastate jooksul tunnistanud, et jah, kaalu on juurde tulnud. Täpset kaalu ei tea ta isegi, sest vihkab kaalumist. Kuid tasub heita üksainus pilk meie pulmafotole ja praegusele, kui asi saab selgeks: mees on tublisti kosunud, selles pole kahtlustki.

Miks püksid talle jalga ei lähe, on mehe arvates kaks peamist põhjust: a) mõõdud ei vasta endistele standarditele, b) süüdi on naine, kes pükse valesti peseb. Põhjust "b" kuulen ilmast ilma. Mees süüdistab pükste kokkutõmbamises pesumasina programmi, pikast solgutamisest tõmbub tema sõnul iga asi kokku. Tegelikult ta ostab kohe vajalikust ühe numbri kitsamaid kintsukatteid. Ma ei tea, kas ta loodab kõhnemaks jääda või unistab, et kandes püksid kõhu pealt venivad? Iga kord üks ja sama jama. Kas tõesti mees ei saa oma paksusest sotti?

Stella: Paar lisakilo ei valmista mehele kindlasti peavalu ega sunni teda hommikuid alustama kaalu peale astumisega. Rõivasuurused on tootjamaade kaupa erinevad, seega tasub pilk heita ikkagi mõõtudele. Ehku peale uusi pükse osta on riskantne – et mitte naist ja pesumasinat hiljem süüdistada, võiks mees enne ostu sooritamist neid siiski jalga proovida. Või vähemalt teada oma keskkoha ümbermõõtu.

Asjad tõmbuvad vees solgutamisest kokku? Ja mõni materjal venib kandmisel kõhu peal? Väga elulised tähelepanekud!

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 614 4072
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis