Mitte kordagi pole mees nende aastate jooksul tunnistanud, et jah, kaalu on juurde tulnud. Täpset kaalu ei tea ta isegi, sest vihkab kaalumist. Kuid tasub heita üksainus pilk meie pulmafotole ja praegusele, kui asi saab selgeks: mees on tublisti kosunud, selles pole kahtlustki.

Miks püksid talle jalga ei lähe, on mehe arvates kaks peamist põhjust: a) mõõdud ei vasta endistele standarditele, b) süüdi on naine, kes pükse valesti peseb. Põhjust "b" kuulen ilmast ilma. Mees süüdistab pükste kokkutõmbamises pesumasina programmi, pikast solgutamisest tõmbub tema sõnul iga asi kokku. Tegelikult ta ostab kohe vajalikust ühe numbri kitsamaid kintsukatteid. Ma ei tea, kas ta loodab kõhnemaks jääda või unistab, et kandes püksid kõhu pealt venivad? Iga kord üks ja sama jama. Kas tõesti mees ei saa oma paksusest sotti?

Stella: Paar lisakilo ei valmista mehele kindlasti peavalu ega sunni teda hommikuid alustama kaalu peale astumisega. Rõivasuurused on tootjamaade kaupa erinevad, seega tasub pilk heita ikkagi mõõtudele. Ehku peale uusi pükse osta on riskantne – et mitte naist ja pesumasinat hiljem süüdistada, võiks mees enne ostu sooritamist neid siiski jalga proovida. Või vähemalt teada oma keskkoha ümbermõõtu.

Asjad tõmbuvad vees solgutamisest kokku? Ja mõni materjal venib kandmisel kõhu peal? Väga elulised tähelepanekud!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis