"Kättemaksukontori" nelik (TV3)

Alates esmaspäevast on igal argiõhtul teleekraanil Eesti parimaid krimikomöödiaid „Kättemaksukontor". Fännide jaoks on tegemist erilise maiuspalaga, sest kordusosadena näeb suve jooksul ära sarja kõik hooajad.

Esmaspäeval tehakse algust päris esimeste osadega, kui Frida (Marika Vaarik) ja Marion (Kadri Adamson) oma superkontori avavad. Kõige põhjuseks on salapärane maniakk, keda hüütakse Sünnipäevamõrvariks ning kelle paljastamine muudab mõlema naise elu jäädavalt.

Lisaks südikale naispaarile vallutavad ekraani ka vaprad politseinikud Kaspar Tuvi (Ott Sepp) ja Gerth Maango (Märt Avandi); nende meeste kõrged mõtted ja ettearvamatud teod on tase omaette.

Eestlaste lemmiksarja hooaegades löövad kaasa väga paljud näitlejad, teiste seas Sepo Seeman, Marilyn Jurman, Kristjan Sarv, Jaan Rekkor, Guido Kangur, Andres Dvinjaninov, Nikolai Bentsler, Tarvo Sõmer, Elina Pähklimägi jpt.

„Kättemaksukontori" esimeste hooaegade kordused on TV3s alates esmaspäevast igal argiõhtul kell 19.30; sarja viimaste hooaegade osad pühapäeviti kell 19.30.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis