Neste langetas täna pärastlõunal bensiini hinda 2 senti ja diislikütuse hinda 3 senti liitri kohta. Hinnalangusega ühinesid ka Olerex ja Alexela.

"Aprilli algusest on mootorikütuste sisseostuhinnad liikunud pidevalt allapoole - selle positiivne mõju on juba korduvalt kajastunud ka jaemüügihindades. Neste jaamades on viimase kahe kuu jooksul toimunud 7 hinnamuudatust, mille tulemusena on hinnad alanenud kuni 13 senti," ütles Neste Eesti peadirektor Ivar Kohv. "Paraku on ka euro dollari suhtes jätkuvalt nõrgenenud, olles tänaseks jõudnud jooksva aasta madalaimale tasemele. Ebasoodne kurss on jaehindade veelgi kiiremat langemist tagasi hoidnud," lisas ta.

Uued hinnad enamuses Neste jaamades on nüüdsest Futura 95 - 1,339, Futura 98 - 1,379 ja Futura D - 1,299 eurot liitri kohta.

Ka Olerex ja Alexela langetas täna mootoribensiinide hindu samuti kahe sendi ja diislikütuse hinda kolme sendi võrra liitri kohta ja Olerexi ning Alexela kiirjaamades maksab bensiin 95 1,339 ja diislikütus 1,299 eurot liitri kohta.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis