Isaks saanud Taavi Peterson: mul tuli pisar silma, kui tütar sündis (14)

"Täpselt kell 18.00 sündis meile imerõõsa Leona! Kaalu 2958 grammi ja pikkust 50 sentimeetrit. Cheers!" andis superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud noor muusik Taavi Peterson üleeile teada oma Facebooki lehel, et tema pere sai tütretirtsu võrra täiendust.

Taavi sõbrad soovivad noormehe lehel talle õnne ja edu lapsekasvatamisel. Telefonis tunnistab Taavi, et perre on tõesti sündinud väike tütretirts ning kinnitab, et ema ja lapsega on kõik väga heas korras. "Väga ilus laps on. Lastele pannakse haiglas hindeid ka ja tema sai kokkuvõttes väga hea hinde," ütleb Taavi ja lisab, et isakssaamine on väga hea tunne. "Ma olen ennast harjutanud selle mõttega küll, et saan isaks, aga see ei ole veel päris kohale jõudnud."

2010. aastal nägi tähelepanelik lugeja Taavit ja tema elukaaslast Kristiine keskuse juures, kui viimane kandis kõhul umbes aastast lapsukest. "See ei olnud tegelikult meie laps. Me hoidsime lihtsalt minu täditütre last," seletas ta toona lõbusalt. Siis ütles Taavi, et nende endi järelkasv olevat alles tulevikumuusika, ometi ei ahvatlenud muusikut mõte, et kui ta võsuke kooli läheb, on tema juba kulupea. Taavi ütles siis ka, et kindlasti ei viivitata lapsesaamisega väga kaua. "Me planeerisime teda, aga midagi ei juhtunud ja lõpuks ta tuli ise," ütleb Taavi nüüd, et Leona oli väga oodatud laps.

Taavi ütleb uhkusega hääles, et just tema oli see, kes tütrele nime valis. "Ma lappasin igasuguseid nimesid läbi. Me tahtsime, et nimi oleks selline universaalne," ütleb ta, et väga suurt tähendust nimevalikul ei ole. Taavi oli oma elukaaslasele sünnitusel toeks. Põlved ega käed tal värisema ei hakanud. "Ma ei karda verd ega sellist värki. Aga mul tuli küll väike pisar silma, kui ta välja tuli," tunnistab Taavi siiski.

Oma kallimaga kohtus ta 2008. aastal, enne kui mullu jaanuaris pooleks aastaks Austraaliasse sõitis. "See oli väga ilus, et ta ootas mu ära, kuni Austraalias käisin. Ma tegelikult imestan, kuidas ta suutis minuga elada, kui ma nii palju jõin," rääkis Taavi, kes on Õhtulehele avameelselt tunnistanud, et oli poolteist aastat viinakuradi küüsis, ent loobus halvast harjumusest just kooselu nimel. Kallim olevat pannud ta valiku ette: kas tema või vägijook. "Ma armastan teda, ma ei joo enam kunagi," vandus Taavi.

Kaks aastat tagasi ütles ta ka, et kuigi on oma kallimaga poolteist aastat koos elanud, pulmade peale veel ei mõelda, kuna see ei muudaks tema elu huvitavamaks või spirituaalsemaks. Taavi ütles, et ei taha kedagi abielu kaudu enda külge siduda: kui inimeste vahel on armastus, ongi kõik hästi. "Ainuke asi on ühise perekonnanime värk – see vist tõesti sümpatiseerib abielu puhul. Kui ma lapse peaks saama, siis muidugi soovin, et tal oleks mõlema vanemaga ühine perekonnanimi, Peterson." Tea, kas varsti võib kuulda ka pulmakellade helinat?

Olen tutvunud reeglitega ja võtan vastutuse oma sõnade eest

Eurovisioni võitja Emmelie: ma ei saanud üldse aru, et mina võitsin (13)

Winny Puhhi kitarrist Eurovisioni eriefektidest: kui neid palju kasutada, ei eristugi enam

PALJU ÕNNE! Liina ja Mihkel Raud said pisitütre (53)

ERKI moešõu: modellid astusid moelavale rongist (2)

Tartu kaarsillal seksinud paarike jõudis Cosmopolitani edetabelisse (17)

Juur ja Kivirähk: Eurovision on homoseksualistide pidu! Joomakood on "eutanaasia"! (133)

Birgit: "Midagi pekki keerata ma enam ei saa!" (81)

Loe, mida arvasid Eesti esitusest meie muusikud?! (27)

Benton: Birgit võttis esitust liiga kergelt

Kes on see salapärane välismaalane, kes eestlasi pilkab? (34)

Saada vihje
6 144 144
vihje@ohtuleht.ee
Õhtuleht ootab oma lugejatelt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate sündmuste või teemade kohta. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.
Nimi:
E-mail
Vihje:
Palume saata ainult enda tehtud pilte. Pilti saates kinnitate oma autorlust. Õhtulehel on õigus saadetud fotosid tasuta kasutada oma paber- ja veebiväljaandes ning vajadusel muudel kommertseesmärkidel autoritasu maksmata.
Nimi:
E-mail
Fail:
Pildifaili suurus vähemalt 25 KB ja kuni 2 MB.
Kirjeldus:
Kui näed midagi põnevat, siis võta mobiil ja pildista! Saada pildiga MMS aadressile pilt@ohtuleht.ee. Sõnumi hind on paketipõhine. Palume saata ainult enda tehtud pilte. Pilti saates kinnitate oma autorlust. Õhtulehel on õigus saadetud fotosid tasuta kasutada oma paber- ja veebiväljaandes ning vajadusel muudel kommertseesmärkidel autoritasu maksmata.
Ilm: Tallinn
13°
T 21.05
pilves
13°
K 22.05
poolpilves
16°
N 23.05
vihm
16°
R 24.05
vähene pilvisus
18°
L 25.05
pilves
15°
P 26.05
vihm
14°
E 27.05
selge
17°
T 28.05
selge
18°
K 29.05
vihm
19°
Jäär

Jäär

Su mõtetes on nüüd konkreetsust ja selgust. Sa ei aja asju keeruliseks, vaid tegutsed kohe ja kõige optimaalsemal viisil. Samas ei pruugi sa märgata psühholoogilisi nüansse.
Sõnn

Sõnn

Energiad on tugevad, mistõttu pead end tagasi hoidma – et mitte tormata pea ees tundmatusse. Energia kulutamine ehk siis füüsiline töö oleks väga soovitatav, aga ainult selline, kus sa end vigastada ei saa.
Kaksikud

Kaksikud

Otsid minevikust pidepunkte oma hetkeolukorrale. Sulle tundub, et vanad ja läbiproovitud asjad on kindlad ja neid võib usaldada. Samas keeldud sa nägemast just olevikus peituvaid võimalusi.
Vähk

Vähk

Võimalik, et tunned alateadlikku vajadust muudatuste järele. Kuid sinu teadlik mina ja ego ei taha sellest midagi kuulda – sellest mõningane sisemine rahutus ja ebakindlus.
Lõvi

Lõvi

Kulutad ülemäära raha või muid vahendeid asjadele, millel puudub praktiline väärtus. Sa tahad omada midagi tavatut ja erilist. Ka suhete liinis meeldiks sulle omada kedagi, kes ei ole tavaline.
Neitsi

Neitsi

Kuu on Neitsis kuni kella 20.07. Oled liiga kriitiline ning ajad juuksekarva lõhki – seda nii enda kui ka teiste suhtes. Kui sellega liiale lähed, võid rikkuda oma suhted partneritega. Ka loomad võivad olla sinu suhtes ebasõbralikud.
Kaalud

Kaalud

Oled uudishimulik ja püüad kõikjale sekkuda. Sul on palju ideid, kuid napib inimesi, kellega neid jagada. Sul võib olla raske vahet teha olulisel ja ebaolulisel. Kuid samas naudid sa asjade kiiret edenemist. 20.07 – Kuu Kaaludes.
Skorpion

Skorpion

Kohtud ehk mõne sõbra või tuttavaga, mille tagajärjel pead mõned oma seisukohad ümber vaatama või teed korrektiive oma plaanidesse. Kui keegi küsib sinu arvamust, siis püüa seda esitada võimalikult diplomaatiliselt.
Ambur

Ambur

Sul on peas tuhat ideed, kuid samas puudub ettekujutus, kuidas seda kõike ellu rakendada. Kirjuta oma mõtted üles, hiljem on sul aega nendega põhjalikumalt tegelda!
Kaljukits

Kaljukits

Paljud asjad arenevad sulle soodsas ja meeldivas suunas. Sa vajad hetkel eelkõige midagi tugevat ja mõjuavaldavat – olgu selleks siis uus suhe või hoopis mingi elamus, mis sind jäägitult endasse haarab.
Veevalaja

Veevalaja

Hindad vabadust üle kõige. Ja kui keegi otsib sinuga liiglähedast suhet, siis sa põgened selle inimese eest. Parim päev uute ja originaalsete projektide käivitamiseks.
Kalad

Kalad

Hetkeolukorra võti peitub suure tõenäosusega teistes inimestes. Eelkõige nende sulle veel tundmatutes iseloomuomadustes. Ka on nüüd võimalik luua kellegagi tõeliselt kasulik ja konstruktiivne suhe.
Anekdoot

Jalgpallimatši ajal karjub üks jalgpallihaige vahetpidamata: "Kohtunik seebiks! Kohtunik on näru! Kohtunik on lurjus!"
"Mis te kogu aeg karjute?" küsib talt naaber. "Ta vilistab ju täiesti normaalselt."
"Teie ärge siin segage!" pahandab jalgpallihaige. "Ega ta teie naisega maga!"

Tekstireklaam
Rehviinfo