Palun oota, laeb...
1
foto

Kui Ott Lepland rõhutab, et eestlased peaksid võtma homset Eurovisioni finaali tagahoidlike lootustega, ei taha ta sõber Tanel Padar sellisest jutust midagi kuulda. "Mina täiesti pingevabalt ütlen Oti eest, et Eesti võiks ikka võita," naerab ta.

"Võib-olla mulle tundus, et see oli jube hea, aga sisetunne ütleb, et see oligi kuradi hea, mis Ott tegi. Ta laulis sigahästi," võtab Padar puhanud peaga eilse Oti esinemise kokku. "Kui homme samamoodi on, siis mina küll mingit probleemi ei näe - võiks Eestile jälle selle saagi koju tuua!" seab mees sihid kõrgele.

Otti ootavad nüüd ees kahe päeva jooksul kolm peaproovi ja homne finaal. Samal ajal, kui sõber pendeldab Kristallhalli ja hotelli vahet võtab Padar asju rahulikult ja naudib Bakuu elu. "Mõtlen: jumal tänatud, et ise ei pea osalema!" lisab ta naerdes.

Mida arvab inglisekeelse "Everybody'ga" Eestile Eurovisioni võidu toonud mees Oti eestikeelsest laulust, kuula videost!

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 614 4068
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis