eurovision
Laadin videot...
2
fotot

"Mina andsin küll endast kõik ja õnneks Euroopa "Kuulas" täna," sõnas Ott Lepland pärast Eesti viimist Eurovisioni finaali. Laupäevaseks kontserdiks palub ta inimestel jääda realistlikuks: "Parem mitte loota ja üllatuda kui kõvasti loota ja pettuda."

"Ma pean nentima, et ma olin täna täiesti omas maailmas, omas mullis. Tundsin end väga mugavalt. Väga mõnus oli laulda ja sai hea fiilingu kätte,"räägib Ott oma eilsest esinemisest Bakuu Kristallhalli laval, mis Eestile koha finaalis kindlustas.

Mulli kõrvalt adus ta siiski ka saalis toimuvat: "See tunne on ikka natukene teistmoodi, kui sa seisad 15 000 inimese ees. Adrenaliinivool on palju tugevam ja saad sellest publikust nii palju jõudu. Ma usun, et tänane esinemine jääb mulle eluks ajaks meelde, ja loodetavasti ka laupäevane."

Meie laulu finaalipääs lasi end kaua oodata. Kümnest edasipääsejast oli selgunud juba seitse, kui lõpuks tuli välja Eesti. Oti sõnul ta ei närveerinud. "Ma teadsin, et ma andsin endast väga palju. Ma ütlesin endamisi, et nüüd on asi kõigevägevama teha. Ma lihtsalt lasin asjal minna. Õnneks oli õnn täna meie poolel ja saatusele meie laul meeldis."

Mida ootab Ott laupäevasest finaalist? "Minu jaoks on number üks prioriteet, käsi südamel, riigi edukas esindamine. Ka laupäeval – kui ma hiljem ise vaatan seda esitust teleekraanilt kordusena ja saan panna käe südamele ja öelda, et ma olen rahul, siis see on minu jaoks kõige olulisem. Vaatame, mis laupäev toob ja hoiame pöidlad pihus, aga olgem kahe jalaga maapeal."

Just sellele viimasele mõeldes on Otil kõikidele eestlastele, aga eriti ajakirjanikele palve: "Eelmine aasta ma lugesin meediast, kuidas kui Getter sai finaali, hakati spekuleerima, kas Saku Suurhall jääb liiga väikseks Eurovisioni finaalkontserdi korraldamiseks. Pigem võtame asja rahulikult: kes tasa sõuab, see kaugele jõuab!"

Juba täna astub Ott taas lavale. Tulge tagasi õhtu kella seitsme paiku taas Õhtulehe veebiküljele, et näha, kuidas Otil finaali peaproov õnnestub!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis