Mai esimesel laupäeval tabas Von Krahli teatrisse läinuid üllatus, kui etendus "Lillede keel" ära jäi – kuulujuttude kohaselt ühe osatäitja Taavi Eelmaa tõttu, kes olla mõnuainete küüsi langenud.

"Mõnuained siin minu teada seotud ei olnud. Taavi võttis unerohtu. Ta ei jäänud öö otsa magama ja tahtis end välja puhata, aga kuidagi võttis vale doosi ja ei ärganud õigel ajal," rääkis teatri juht Peeter Jalakas ajakirjale Kroonika.

Kõlakaid sellest, et Eelmaa on sõltlane, Jalakas ei usu, kuna see olla juba puht tehnilistel põhjustel keerukas, pealegi on Eelmaal käed-jalad tööd täis.

Eelmaal on etenduse ärajäämise pärast väga piinlik: "Ma lihtsalt magasin sisse. Ilmselt olin väsinum, kui arvasin. Magan tavaliselt alati enne etendust, sel korral ärkasin lihtsalt pisut hiljem. Loomulikult oli see mulle šokk ja see juhtum oli ühekordne."

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis