16
fotot
AWear, 67.95 (Nelly) ()

Kui tundub, et poodides olevate lõpuriiete hulgas ei leidu seda õiget olevat või on hirm, et mõni koolikaaslastest võib aktusel sinu kõrval samasuguses kleidis seista, võiks minna kleidijahile internetti.

Online-poodides on reeglina valik ning hinnaklass väga lai ning tänu suurusjuhenditele ei saa ostuga ka väga mööda panna. Kindlasti ei tohiks aga ostimist viimasele minutile jätta, sest kuigi kullerteenusega tuuakse pakk kohale paari päevaga, võib suuruse ümbervahetamine võtta kõvasti rohkem aega.

Galeriist leiad valiku lõpukleite, mis on kokku otsitud online-poodidest topshop.com , missselfridge.com, dorothyperkins.com , next.co.uk, warehouse.co.uk, nelly.com, bubbleroom.eu. Kõikidest nendest poodidest saab probleemideta asju Eestisse tellida ning sageli antakse uutele klientidele esimese ostu pealt ka väikest soodustust.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kaspar Käänik
Telefon 614 4108
kaspar.kaanik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis