John Travolta (BUZZFOTO.COM/SCANPIX)

Meesmassöör nõuab John Travoltalt kohtu kaudu 2 miljonit dollarit hüvitist seksuaalse ahistamise eest. Hollywoodi superstaar kavatseb mehe laimu eest omalt poolt kohtusse kaevata. 

Anonüümsust eelistav meesmassöör väidab oma kohtuasjas, et 58aastane Travolta  tegi  talle 16. jaanuaril Los Angeleses lähenemiskatseid.

Travolta advokaat lubab nii massööri kui ka tema advokaadi laimu eest kohtusse kaevata. "Kuulsust kohtusse kaebava advokaadi jaoks on latt kõrgem kui tavaliselt," ütles Travolta kaitsja Hollywood Reporterile. "Selline advokaat ei tohi oma klienti pimesi usaldada. Ta peab toime panema uurimise ning tal on kohustus eelnevaks analüüsiks."

Travolta andis eile oma pressiesindaja kaudu välja avalduse, väites, et kohtuasja puhul on tegu väljamõeldisega. Tema ise olnud 16. jaanuaril hoopis Ameerika teises otsas tuhandete kilomeetrite kaugusel.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 614 4068
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis