Laste ahistamise eest kohtu alla saadetud Viljandi- ja Raplamaal töötanud ratsutamistreener Vello Kudrjavtsev (62) ei ole Eesti Ratsaspordi Liiduga seotud. Liit taunib juhtunut täielikult.

Lääne ringkonnaprokuratuuri poolt kohtu alla saadetud mees, kes ahistas uurimisandmetel oma alaealisi õpilasi, ei oma Eesti Ratsaspordi Liidu poolt välja antud treeneritunnistust ega ole liiduga ühelgi muul viisil seotud.

"Juhtum on ülimalt kahetsusväärne, sest mõjutab ühtviisi ebameeldivalt nii paljude laste ja noorte elusid kui ka ratsaspordi kui ala mainet Eestis tervikuna," märgib liidu peasekretär Siim Nõmmoja. Ta julgustab lapsevanemaid, kellel on kahtlusi oma lapse treeneri tegevuse suhtes, võtma ühendust vastava alaliiduga, et isiku tausta kontrollida.

Eestis atesteeritud ratsutamistreenerite kohta saab infot spordiregistrist ning portaalist tuleratsutama.com.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis