2
fotot
"Tantsi tagumik trimmi" osalejad hiphopi saates. (Tairo Lutter)

TV3 „Tantsi tagumik trimmi" prisked tantsutähed esitasid oma profipartneritega täna õhtul ägeda hiphopi. Esinejad olid ikka hästi tublid ning pääsesid järgmisse vooru edasi. Aga ühel neist, Herkkil, juhtus sumadaniga verine õnnetus.

Kohtunike Teet Kase, Anna Levandi ja Anu Saagimi rõõmuks olid kõik paarid ette valmistanud eriliste efektidega tantsunumbrid.
Ülemeelikut tuju lisas kohtunik Anu Saagimi lähenev juubel (juba homme!), mille puhul juubilarist bravuuritar saates šampanjapudelit ja katkisi sukki välgutas.

Hoogsate etteastete vahel voolas ohtralt šampanjat, aga ka verd, ning meeleolu stuudios muutus kohati pööraseks.

Silmapaistev hiphopi tantsunumber ajalooliste kostüümidega oli Annelil ja tema treeneril Ingmar Jõelal. Anna Levandi kahetses, et ei saanud kunstilise külje eest eraldi punkte anda.

Tallinna mehel Herkkil aga juhtus verine õnnetus, kui ilmus tantsupõrandale koos oma kelmika partneri ja suure reisikohvriga, mis osutus esinemisel kirstunaelaks. Stsenaariumi järgi pidi mees kohvri kinni püüdma ning kui püüdmiseks läks, riivas sumadani nurk kulmu ja põsesarna ning veri oligi lahti!

Saatest väljalangejaid täna ei olnudki - nii et järgmises, rock'n'rolli saates jätkatakse endises koosseisus.

Nädala pärast astuvad taas teie ette Kaupo ja Monika, Anneli ja Ingmar, Natalja ja Kaarel, Anna ja Marek, Herkki ja Regina ning Kristi K. ja Rainer.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis